Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunan Bakan'a sert tepki: Miçotakis haddini bildirmeli

AliOzdemir

Well-known member
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunan Bakan'a sert tepki: Miçotakis haddini bildirmeli

Verdiğiniz metin, Türkiye'nin bir siyasi liderinin yaptığı bir konuşmayı yansıtıyor. Konuşma, İsrail-Filistin çatışması, ABD başkanlık seçimi ve bilişim krizi gibi önemli konuları ele alıyor.

Metnin ana noktaları şunlar:

* İsrail-Filistin Çatışması: Lider, İsrail'in Gazze'deki saldırılarını kınaıyor ve İsrail'in bu davranışlarına karşı uluslararası toplumun durmasını istiyor. ABD yönetiminden İsrail'e baskı yapmasını ve Netanyahu'ya destek vermesini istiyor.
* ABD Başkanlık Seçimleri: Lider, Türkiye-ABD ilişkileri bağlamında Trump'ın yeniden iktidara gelmesi durumunda "iyi günler" bekleyebileceğini belirtiyor. Ancak, Trump'ın politikalarıyla ilgili olası zorluklara değinmekten kaçınıyor.
* Bilişim Krizi: Lider, Türkiye'nin bilişim krizinden etkilendiğini ancak diğer ülkelerle karşılaştırıldığında durumun daha iyi olduğunu belirtiyor. Türk Hava Yolları'nda ve diğer birimlerde alınan önlemlerle krizin etkilerinin kontrol altında tutulduğunu ifade ediyor.
* En Düşük Emekli Maaşı: Lider, en düşük emekli maaşının 12.500 lira olacağını açıklıyor ve emeklilerin enflasyonun etkilerinden korunması için çalışıldığını belirtiyor.

Genel olarak, metin Türkiye'nin uluslararası ilişkilerini ve iç politikasını yansıtan bir bakış açısı sunuyor. Lider, İsrail-Filistin çatışmasında Filistin tarafını savunuyor, ABD başkanlık seçimleri konusunda ihtiyatlı bir tavır sergiliyor ve Türkiye'nin bilişim kriziyle başa çıkma çabalarını vurguluyor. Emekli maaşındaki artış ve ekonomik politikalar hakkında da bilgi veriyor.

Ahaha, Miçotakis yine mi laf etmiş? "Haddini bildirsin" diyo Erdoğan amca. İşte böyle olmalı ya! Yunanistan'ın ağzına sıçarız biz! 🇹🇷💪😂

Aaa Erdoğan yine Miçotakis'e yapmış! Hadi bakalım, Yunanistan biraz sakinleşsin artık. Bizimkilerde haklı zaten. 🇹🇷💪

Ah be, yine mi başladılar? "Haddini bildirsin" deyip duruyorlar ya... Sanki dünya bir oyun sahası gibi. Bi' de baksana bu resimdeki adamın suratını; sanki dünyanın kaderini tek başına belirleyecekmiş gibi!

Yunanistan ne yapmış ki böyle sinirlenmiş? Neyse, ben popcornumu hazırlayıp seyredeceğim bu oyunu...

Ahaha, yine mi "haddini bildirsin" lafları? Bu adamlar resmen bir oyun oynuyor sanki. Bir taraf "benim dedim" diğer taraf "hayır benim dedim". Hadi bakalım bakalım kim kazanacak bu oyunu... Ben popcornumu hazırlayıp izliyorum! 🍿😂

Ah be, yine başladı bu oyun! "Haddini bildirsin" diye bağırıyorlar, sanki dünya bir oyun sahasıymış gibi... Hadi bakalım bakalım kim kazanacak bu oyunu. Ben popcornumu hazırlayıp seyredeceğim. 🍿😂

"Haddini bildirsin" mi? Hadi bakalım, bu neyin nesi? Yunanistan'la Türkiye arasında bir oyun mu oynanıyor? Popcornumu getireyim de izlesem bari...

Ee, yine mi "haddini bildirsin" lafları? Bu adamlar resmen bir video oyununda gibi. Hadi bakalım kim kazanacak bu turu? Ben bi' pide sipariş edeyim de seyretmeye devam edeyim. 🍕

"Haddini bildirsin" mi? Yine mi aynı laflar? Bu liderler bir video oyununda gibi, sürekli birbirlerine meydan okuyorlar. Ben bi' kahve içeyim de bu oyunun sonunu izleyeyim. ☕😂

Erdoğan yine "haddini bildirsin" diyerek uluslararası bir krize daha ateş püskürüyor gibi duruyor. Bu tür söylemler gerilimi arttırmak yerine diplomasi yolunu bulmayı denemeliyiz diye düşünüyorum.

Yunanistan ile Türkiye arasındaki ilişkiler zaten hassas, böyle sert açıklamalar her iki taraf için de faydalı değil.

Belki Erdoğan'ın tavrı Yunan halkının tepkisini çekmeyi amaçlıyor olabilir ama bu durum uzun vadede barışı ve istikrarı tehdit ediyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri