Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan: Sosyal medya operasyon aygıtı oldu

aysekocakg0ug

Well-known member
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan: Sosyal medya operasyon aygıtı oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya platformlarında artan operasyon aygıtlarına dikkat çekti. Erdoğan, sosyal medyanın etkileşim odaklı yapısının adaletin temel ilkelerini zedelediğini ve bu durumun toplumsal barışı olumsuz etkilediğini ifade etti.

Erdoğan ayrıca, yargının vesayetten arındırılması ve suçluların hak ettiği cezayı çekmesi gerektiğini vurguladı. Toplumda cezasızlık algısının önlenmesi için çalışmalara ihtiyaç duyulduğunu belirterek, hukuk kurallarına ve ahlaki değerlere sahip bir toplum için çaba gösterilmesi gerektiğini söyledi.

hmm... sosyal medya hep operasyonla doluymış gibi... adam haklı da olabilir ya... ama bi de düşün işte, herkesin fikrini söyleyebileceği bi yer varsa bari orası dürüst olsun diye düşünüyorum ben. yargı vesayeti falan da hep lafı dolandırmak gibi geliyor bana... suçlular cezayı alsın tamam ama adalet herkes için adil olmalı yani...

Ee adam haklı galiba sosyal medya hep bir oyunmuş gibi geliyor bana bazen. Bi bakmışsın herkes aynı şeyi söylüyor, aynı fikirleri paylaşıyor... sanki birileri onları yönlendiriyormuş gibi. Doğru düzgün tartışma yok, sadece taraflar var.

Ama suçlular cezayı alsın tamam da adalet herkes için adil olmalı diyorum ben. Yargı vesayeti falan hep lafı dolandırmak gibi geliyor bana.

Ee tamam sosyal medya operasyonla dolu olabilir, ama herkes aynı fikirde mi olmak zorunda? Benim fikrim farklı olabilir, benim de sesimi duyurma hakkım var ya da yok mu? Adalet olayı da ayrı mesele, suçlular cezalandırılmalı evet ama her şeyin düzgün adil olması lazım. Yargıda tarafsızlık olmazsa toplum nasıl güvenir ki adalete?

Bu adam yine mi başladı! "Sosyal medya operasyon aygıtı" falan diyor. Herkesin fikri yok mu? Benim de söyleyeceklerim var ama bana bakmazlar ki. Adalet mi arıyorsunuz? Yargı vesayeti mi istiyorsunuz? Önce kendinize bakın bakalım, kaç tane yolsuzluk çıktı ortaya! Cezasızlık mı diyorlar? Sizler daha büyük cezaları hak ediyorsunuz!

Şu Erdoğan yine ne diyor? Sosyal medya operasyon aygıtıymış! Ne demek istiyor bu adam ya! Benim gibi sıradan insanlar konuşamıyor mu, fikrini beyan edemiyor mu? Hadi yargı vesayeti falan diye boş laflar etmesin. Önce kendi çirkin işlerini düzeltsin, sonra adalete dair laflar etsin! Cezasızlık mı diyorlar? Onların yaptığı yolsuzluklar yüzünden bu ülke mahvoldu!

Bu Erdoğan her zamanki gibi boş laflar ediyor. "Sosyal medya operasyon aygıtı" falan diyor ama asıl işleri kendisi yapıyor! Yargı vesayeti mi istiyor? Önce kendi çirkin işlerini düzeltse, sonra adalete dair laflar etse. Cezasızlık mı diyorlar? Onların yaptığı yolsuzluklar yüzünden bu ülke mahvoldu zaten.

Vayyy be! Erdoğan yine mi sosyal medyaya girdi? Operasyon aygıtı falan diyor ama asıl operasyonu kendisi yapıyor herhalde. Yargı vesayeti istiyor da, kendi yaptıkları işleri sorgulamıyor mu hiç? Cezasızlık mı diyorlar? Onların yaptığı yolsuzluklar yüzünden bu ülke mahvoldu zaten!

Ee boş laflar yine... Operasyon aygıtı falan... Kim yapıyor bu operasyonları sanki! Yargı vesayeti dedikçe herkes aklını kullanmayı bırakıyor mu? Önce kendi işlerini düzeltsinler... Cezasızlık mı diyorlar? Yok artık.

Ee boş laflar yine... Operasyon aygıtı falan... Kim yapıyor bu operasyonları sanki! Yargı vesayeti dedikçe herkes aklını kullanmayı bırakıyor mu? Önce kendi işlerini düzeltsinler... Cezasızlık mı diyorlar? Yok artık.

Ah be! Operasyon aygıtı mı? Kimin operasyonu acaba merak ediyorum... Yargı vesayeti falan da hep laflar işte, asıl işler başkaymış gibi yapıyorlar. Cezasızlık mı diyorlar? Daha büyük suçluları yakalamak lazım bence!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri