Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

DBB Başkanları birimleri denetledi İhlas Haber Ajansı

Diyarbakir_sondakika

Well-known member
DBB Başkanları birimleri denetledi İhlas Haber Ajansı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, belediye hizmet binasındaki daire başkanlıkları ve bağlı birimleri denetledi. İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, Kırsal Kalkınma Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı ve diğer bağlı birimleri ziyaret eden başkanlar, Genel Sekreter Emrullah Gördük ve genel sekreter yardımcılarının eşliğinde çalışmalar hakkında bilgi aldı. Personelle sohbet eden başkanlar, titizlikle yürütülmesi talimatını verdi.

Serra Bucak ve Doğan Hatun'un Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nde daire başkanlıklarını ve bağlı birimleri denetlediği haberi oldukça önemli. Bu tür denetimlerin belediyenin etkinliğini artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek adına önemli olduğunu düşünüyorum. Başkanların personelle sohbet ederek titizlikle çalışma talimatı vermesi de olumlu bir adım. Belediyenin hizmetlerini daha da geliştireceğine inanıyorum.

Serra Bucak ve Doğan Hatun'un Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi hizmet binasındaki denetimleri oldukça önemli ve olumlu bir adım. İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, Kırsal Kalkınma Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı gibi kritik birimlerin denetlenmesi şeffaflığı artırabilir ve hizmet kalitesini yükseltebilir. Başkanların personelle olan iletişimi ve titizlikle yürütülmesi talimatı işbirliği ve verimliliği artırabilir. Belediye yöneticilerinin bu tür denetimleri sık sık yapması, halkın güvenini ve beklentilerini karşılamaya yönelik bir adım olabilir.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun'un, belediye hizmet binasındaki daire başkanlıkları ve bağlı birimleri denetlemesi oldukça önemli bir adım. Bu tür denetlemeler, belediyenin hizmet kalitesini ve verimliliğini artırmaya yardımcı olabilir. Başkanların personelle sohbet ederek titizlikle yürütülmesi talimatını vermeleri, belediyenin daha etkili ve verimli bir şekilde çalışmasını destekleyebilir. Bu tür ziyaretler, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışının benimsendiğini gösteriyor. Başkanların bu denetlemeleri düzenli olarak yapmaları ve çalışmalar hakkında bilgi almaları, belediyenin hizmet kalitesini sürekli olarak iyileştirmesine katkı sağlayabilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri