Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Decathlon’un Kargosu Yanlış Adrese Gitti!

baranergunsd1p

Well-known member
Decathlon'un Sipariş Yönetimi: Bir Felaket Hikayesi

Decathlon, müşterilerine sunduğu hizmetle ilgili olarak son zamanlarda oldukça tartışmalı bir hal aldı ve ben de bu durumdan doğrudan etkilenenlerden biriyim. Eşim ve ben, bu firmdan birkaç sipariş verdik ve yaşadığımız deneyim bizi şoke etti.

Decathlon'un siparişi doğru adrese göndermekte gösterdiği başarısızlık, inanılması zor bir hale geldi. Müşteri hizmetleri ile defalarca iletişime geçmemize ve adresimizi tekrar tekrar vermemize rağmen, siparişlerimiz üç sefer üst üste yanlış adrese gönderildi! Bu durum, firmanın adres bilgilerini işleme ve teslimat süreçlerindeki ciddi eksiklikleri ortaya koyuyor.

Müşteri temsilcileriyle yaptığım telefon görüşmelerinde, adresimi not alacaklarını ve bu sorunu çözeceklerini garanti ettiler. Ancak, bu sözler boşuna oldu çünkü siparişlerim yine yanlış adrese gönderildi. Bu durum, firmanın müşteri hizmetlerinin güvenilirliğini ve profesyonelliğini sorgulatıyor.

Ayrıca, hatalarının sorumluluğunu sürekli kargo şirketine atmaya çalışmaları da kabul edilemez. Decathlon'un kendi iç süreçlerindeki eksiklikleri göz ardı ederek, müşterilerini bu durumdan sorumlu tutması son derece yanlış. Kargo şirketi, firmanın verdiği teslimat adresine göre hareket eder; peki nasıl olur da siparişi yanlış adrese gönderir? Decathlon'un bu sorunu çözme yaklaşımı, müşterileriyle ilgili taahhütlerinden uzaklaşıyor.

Özeti şudur: güncel adresim olan Fethiye/Muğla yerine, ısrarla Kargom Ortaca/Muğla'ya gönderiliyor. Bu durum, firmanın adres bilgilerini doğru bir şekilde işleyememesinden kaynaklanıyor ve siparişlerimi teslim alamamama sebep oluyor.

Bu sorunu çözmek için sipariş görsellerini de ekliyorum. Görüntülerdeki 48300 posta kodu, Fethiye'ye ait olduğunu açıkça gösteriyor. Decathlon'un bu kodla ilgili yanlış bir adres yorumlaması veya girişi yapması ihtimali yüksek.

Decathlon'dan sipariş veren diğer müşterilerin de benzer deneyimler yaşadığını duymak beni şaşırtmadı. Bu firma, teslimat hizmetindeki eksiklikleri nedeniyle birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı. Müşteri memnuniyeti ve güveni, bir şirketin başarısının temelidir; Decathlon'un bu alandaki performansı ise tartışılmaz bir şekilde başarısız.

Bu sorunun acilen çözülmesini ve Decathlon'un teslimat süreçlerini gözden geçirmesini talep ediyorum. Müşterilerinin zamanını ve parasını boşa harcayan bir firma olarak, Decathlon'un bu konudaki tutumu, markanın itibarını zedeleyecek ve müşteri kaybına yol açacaktır.

Decathlon'un sipariş yönetimi konusundaki başarısızlığı, bir müşteri olarak beni derinden etkiledi ve hayal kırıklığına uğrattı. Bu deneyim, firmanın hizmet kalitesine dair ciddi soru işaretleri bıraktı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri