Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Deniz Erten

bullvar_katip

Administrator
Deniz Erten, Türk şarkı yazarı ve avukat. Bugüne kadar Demet Akalın, Ece Seçkin, Erdem Kınay, Gökhan Özen, Hadise, Murat Boz, Ozan Doğulu ve Sibel Can dahil olmak üzere birçok Türk pop müziği şarkıcısı için şarkı yazıp besteledi. Kitaplar İşaret 1 (2016) İşaret 2 (2016) İşaret 3 İşaret 4 İşaret 5 İşaret 6 Yazdığı şarkılar Atiye – "Senin Modan Asla Geçmez" Aydan Kaya – "Prototip" Bengü – "Veda", "Hodri Meydan", "Feveran" Burcu Güneş – "Gül Kokusu" Can Altuglu – Bana Oynama Demet Akalın – "Ah Sevgilim" Ece Seçkin – "Bu Ne Yaa", "Büyüyünce", "Şok Oldum", "Hoşuna mı Gidiyor?" Emel Yalçın – "Zümrüd-ü Anka" Emina Sandal – "Yakışmaz" Erdem Kınay – "İşporta" (Seslendiren: Aynur Aydın), "Duman" (Seslendiren: Merve Özbey), "Rota" (Seslendiren: Demet Akalın), "Yorum Yok" (Seslendiren: Serdar Ortaç), "Aşk Kızı" (Seslendiren: Fatoş Dündar), Kanat (Seslendiren: Ege Çubukçu), "Zamanla" (Seslendiren: Ebu), "Alkışlar" (Seslendiren: Sibel Can), "Yalnız Ordusu" (Seslendiren: Demet Akalın), "İlk Anda" (Seslendiren:Murat Boz), "Kolay Gelsin" (Seslendiren: Bengü), "Helal Ettim" (Seslendiren: Merve Özbey), "Sınır" (Seslendiren: Aynur Aydın), "Mahşer" (Seslendiren: Ertunç), "Şahane" (Seslendiren: Yılmaz Taner) Gökhan Özen – "Ağlamak Sırayla", "İnkar Etme", "Seni Özledim", "Yüzyılın Aptalı" Gülben Ergen – "Sana Bıraktım" Gülçin Ergül – "Ara Ara" Hadise – "Aşkkolik", "Aşk Kaç Beden Giyer?", "Harakiri", "Melek", "Biz Burdayız" Kendi – "Aptal", "Voltaj" Merve Özbey – "Yaş Hikâyesi", "Topsuz Tüfeksiz", "Allah'a Emanet Ol" Meyra – "Fotokopi" Murat Boz – "Geri Dönüş Olsa", "Vazgeçmem" Mustafa Sandal – "Kum" Nükhet Duru – "Yalnız Daha İyiyim", Nedim Zeper – "Hiçbir Aşk Gerçek Değil" Özgür Yedievli – "Rüya" Ozan Doğulu – "Aşkistan" (Seslendiren: Atiye) Simge – "Yankı" Petek Dinçöz – "Tırlattım" Seda Önder – "Kalp Vedası", "Şaheser" Sibel Can – "Seyyah" Teoman – "Bak Hayatına" Tuğba Yurt – Destur Volga Tamöz – "Şık Şık" (Seslendiren: Hepsi ve Murat Dalkılıç) Yonca Evcimik – "Seni Hâlâ Seviyorum" Kaynak: Discogs Kaynakça Dış bağlantılar Kategori:Türk şarkı yazarları

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri