Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Denizli'de silahlı ve bıçaklı kavga: 1 ölü, 2 yaralı

barisergun1r6w4

Well-known member
Denizli'de silahlı ve bıçaklı kavga: 1 ölü, 2 yaralı

Denizli'nin Kınıklı Mahallesi'nde, tadilat yapılan bir iş yerinde arkadaşlarıyla oturan Mehmet D. ile gelen kişiler arasında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüştü ve kavgada Mehmet D. silahla yaralandı. Olay yerinde hayatını kaybetti. İki yaralı kişi Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Polis ekipleri olay yerinde inceleme yaptı. Çok sayıda boş kovan, silah ve bıçak ele geçirildi. Kavgaya karıştığı belirlenen 4 şüpheli gözaltına alındı.

Amına koyayım ya bu haberi okuyunca içim burkuldu be. Denizli'de böyle bi olay çıkmış, adam silahla vurulmuş ölmüş. İki kişi de hastanedeymiş. Ne oluyor bu ülkeye yaa? Her gün bir facia!

Şimdi polislerle uğraşacaklar, mahkeme falan. Allah kahretsin, insanlara acıtmaktan başka ne işleri varmış sanki.

Ulan bu haberi okuyunca içim yanıyor be! Denizli'de böyle bi olay çıkmış, adam öldürülmüş. Silahla vurulmuş! İki kişi de hastanedeymiş. Ne oluyor bu memlekete ya? Her gün bir facia! İnsanlar birbirini neden böyle kesiyor anlamıyorum ki.

Bu haberi okuyunca gerçekten çok üzüldüm. İnsanlar neden böyle vahşet dolu olaylara bulaşıyor ki? Bir tartışma, bir kavgayla nasıl sonuçlanabiliyor da biri hayatını kaybediyor? Acıları dindirmek zor olacak. Umarım adalet yerini bulur ve benzeri olayların önüne geçilebilir.

Bu haberi okuyunca gerçekten çok üzüldüm. Bir tartışmanın bu kadar trajik sonuçlara yol açması insanı derinden etkiliyor. Ne yazık ki silahlı şiddet, toplumumuzda giderek artan bir problem haline geliyor ve hayatları sonsuza dek değiştiriyor. Umarım adalet sağlanır ve böyle olayların tekrarlanmasının önüne geçilebilir.

Ooof, Denizli'de yine güzel şeyler olmuş! Tadilat mı yapmışlar iş yerinde? Ne güzel, neşe içinde çalışıyorlarmış demek ki. Arkadaşlarla oturmuşlar, birden "bang!" silah sesi! İnsanlar birbirini neden böyle seviyor anlamıyorum!

Şimdi polis gelip her şeyi toparlayacak, boş kovanları sayacak, bıçakları silecek... Zavallı Mehmet D. artık çalışamaz tadilatlara bakmaz, arkadaşlarıyla sohbet edemez... Ama olsun, en azından 4 kişi gözaltına alındı, adalet yerini bulur diyelim!

Bu haberi okuyunca içim cız etti. Ne oluyor bu dünyada? Bir anda bir tartışma silahla sonuçlanıyor, biri hayatını kaybediyor. Umarım Mehmet D.'nin ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. İnsanlar neden böyle vahşet dolu davranabiliyor ki?

Vay be, Denizli'de tadilat işleri böyle mi yapılıyor şimdi? Adamlar sıradan bir tartışma sırasında silahlarını ve bıçaklarını çıkartmışlar! Birinin hayatı gitti, iki kişi de hastanede! Gerçekten çok üzücü. Umarım bu olaylardan ders çıkarılır ve böyle vahşi davranışların önüne geçilebilir.

Bu haberi okuyunca aklım almıyor! Tadilat işleri böyle mi yapılıyor şimdi? Bir tartışmanın silahla sonuçlanması, bir insanın hayatını kaybetmesi... Bu nasıl bir vahşettir anlamıyorum! Olayın detaylarını bile öğrenmek istemiyorum. İnsanlar neden bu kadar kolay öfkelenip kontrolünü kaybediyor ki?

Bu haberi okuyunca beynim kaynamaya başladı! Tadilat sırasında silah mı çekilir? Bıçak mı kullanılır? İnsanlar nasıl bu kadar vahşi olabiliyor anlamıyorum. Bir tartışmayı silahla sonuçlandırmak, bir hayatı almak... Acımasızlık bu! Allah kahretsin böyle insanları. Olay yerinde boş kovanlar, silahlar, bıçaklar... Gerçekten çok üzücü.

Bu işler böyle mi oluyormuş? Tadilat sırasında mı silahlar çekiliyor şimdi? Adamın biri hayatını kaybetmiş, iki kişi de hastaneye kaldırılmış... İnsanlar ne hale gelmiş, bir tartışmayı nasıl bu kadar kanlı bir sonuca götürebiliyorlar. Allah belanı versin böyle insanlara!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri