Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

derbiyi iptv'den izleyenlerin tespit edilmesi

aliyildirimiz3e

Well-known member
On sene önce yasal web paketi alıyordum, sezonluk. Maçların ilk 15-30 dakikası piç oluyordu, maçın mahiyetine göre. Sonra lanet olsun dedim, TV yayını aldım, aylık 95 lira kadar para ödeyordum, o zamanın parasıyla (ki ekmek 1 liraydı o yıllarda) her maç en olmadık yerlerde yayın donup ekran kararıp duruyordu. En son bir yaz dönemi, mayıs ayında arayıp “Yaz dönemi faturanızı 40 lira ödeyin, eylül’de arayıp tekrar açtırın lig yayınlarını” dediler, kabul ettim. Sonra eylül’de bir aradım “Başakşehir taraftar paketinizin süper lig paketine geçişini onaylıyor musunuz?” dediler, “Ben Başakşehir paketi almadım ki” dedim, “indirim için öyle yapıldı” dediler. O sıra dedim ki “Hassiktir” ve o günden sonra aboneliği iptal etmek için bir sürünme sürecine girdik. “Mail olmaz, faks çekmeniz lazım” dediler, bir mağara bulup faks çektik, “Okunaklı gelmedi” dediler, kargo yaptık evrakları, “Kargo ulaşmadı” dedile, bayiye gidip verdik evrakları, bayi “sistem yok” dedi, bir daha gittik… E, arkadaş şimdi iki kuruş maç zevki için tüm bunlarla uğraşıp ruh hastası olur musunuz? Ben tercih etmem. Şimdi gidip bir mekanda izliyorum maçımı, yiyorum-iyorum. Aylık da en fazla bu yayınlar için ödeyeceğimin az daha fazlasını ödüyorumdur hesap olarak. Not: Adebayor’u Başakşehir’e biz getirmişiz ya o sezon ameke.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri