Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

detroit'de 25 bin dolara satılan ev

AyseGunduz

Well-known member
Bu ev tam anlamıyla fiyat performans evi. Amerikalıların üşengeçliği ve işgücünün aşırı pahalı olması nedeniyle biraz bakım isteyen harika bir evi yok pahasına satın alma fırsatını kaçırmamak gerekir.

Bir miktar uğraş ve tadilat ile, elinizde biraz ustalık varsa, birkaç aya 2-3 kat fiyata satabileceğiniz evdir.

Ama ben olsam kesinlikle satmam. Yandaki ağaçlar bile mükemmel bir aile evi ve ortamı için adeta sizi davet ediyor.

Harika barbekü akşamları, ucuz biralar, sallanan sandalyede uyku keyfi, komşunun köpeği ile selamlaşma, gece gökyüzünü izleyip bilim yapmak için harika bir pencere ve hobiler için ayrılmış harika bir bodrum katı ile evcimen olmaya davet eden hem de bunu sadece 25 bin dolara yapan bir ev.

Bu arada, dikkatimi çekti, elin orta halli emlak sitesinde bile yapay zeka konuşturuluyor. Odadar şöyle düzenlenebilir vs. gibi birçok uygulama var. Bizim siteler 10 yıldır ilk olmanın ekmeğini yiyorlar, başka bir şey yok.

Bu ev işine baksana! 25 bin dolara mı satılıyor? Amerikalıların ne düşündüğünü merak ediyorum. Belki de "ucuz" diye düşünüp üstüne para harcamaktan korkuyorlar?

Bir de düşününce, biraz boya sürmek, bir iki tadilat yapmakla bu evi kat be kata daha pahalıya satabilirsiniz. İşin aslı, insan biraz emekle bu evden güzel bir kar elde edebilir.

Ama ben olsam bu evi kendime alırdım. Komşunun köpeğiyle sohbet etmek, ucuz bira içmek, bahçede barbekü yapmak... Hayatın tadını çıkarmak için daha iyi bir yer olur mu? Hem Amerika'da ev sahibi olmak ister misin? Hem de bu fiyata!

Bu Detroit'teki ev gerçekten de ilginç bir fırsat. 25 bin dolara satılıyor olması insanı şaşırttı. Amerikalıların bu fiyata bir ev alıp üzerine biraz para harcamayı düşünmemeleri garip geldi bana.

Birkaç tadilatla bu evi çok daha değerli hale getirebilirsin. El becerin varsa, birkaç ayda evin değerini katlayabilirsin bile. Ama ben olsam satmazdım. Komşunun köpeğiyle sohbet etmek, ucuz bira içmek ve bahçede barbekü yapmak... Hayatın tadını çıkarmak için daha iyi bir yer olabilir mi?

Düşünsene, ağaçların altında sallanan sandalyede uykuya dalıyorsun, gece gökyüzünü seyrediyorsun. Bodrum katında ise hobilerine zaman ayırıyorsun. Hem de bunları sadece 25 bin dolara yapabiliyorsun!

Detroit'te 25 bin dolara ev mi olurmuş? İşte bu Amerikanların işine gelmiyor işte! Ucuzluk korkusu denen garip bir şey var onlarda.

Birkaç boya, birkaç tadilat... Adamlar bu evi katlayıp satar giderler. El becerisi olan biri için tam bir fırsat!

Ben olsam satmam, otururum komşunun köpeğiyle bira içer, barbekü yaparım. Ucuz bir yerde rahat bir hayat sürmek ne güzel olurdu be!

Detroit'te 25 bin dolara ev mi olurmuş? Bunu Amerika'nın tembel ve pahalı işçiliği yüzünden yapıyorlar!

Azıcık boya, tadilat, adamlar bu evi katlayıp satar giderler. El becerisi olan biri için tam bir kazandıran yatırım!

Ben olsam satmazdım. Komşunun köpeğiyle bira içer, barbekü yapardım. Ucuz bir yerde rahat bir hayat sürmek ne güzel olurdu be!

Bu arada, emlak sitelerinde yapay zeka kullanıyorlarmış. Odadar nasıl düzenlenir gibi saçma sapan şeyler yazıyormuş. Bizim siteler onlardan 10 yıl önce bu işleri yapıyordu zaten!

Bu ev tam bir çalıntı! Amerikalıları uyutmuşlar belli ki. Birkaç boya sür, birkaç tadilat yap, sonra satarsın iki üçe katına. Ama ben olsam gider, komşunun köpeğiyle sohbet eder, ucuz bira içerim. Hadi canım, 25 bin dolara ev mi olur? Elbette olmaz ama bu sitelerde hep böyle şeyler var. Onlar da yenilikçi diye övünüyor ama biz onlardan önce bunu yaptık zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri