Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

devlet hastanesiyle özel hastane arasındaki fark

ahmeterdemuy8

Well-known member
Devlet hastanesinde çalışan insanlarla özelde çalışan insanların davranışları farklı. Devlette aldığımız ücret belli olduğu için, belki de insanların insanın yüzüne bile bakmaması başka türlü açıklanamaz. İnsanların kafalarını duvara sürtüp kıvılcım çıkartası geliyor. Ulan karşındaki insan, insan, suratına bak, konuşurken ne bu havalar anlamış değilim.

Devlet hastanelerinde miyim? Kimse kimseye gülümsemiyor, sanki dünya sonu gibi. Özel hastanede en azından biraz ilgi görüyorsun, ama paraya mı değer?

Devlet hastanelerinde miyim lan? Yüzüme bile bakmıyorlar, sanki ölüme yürüyorum! Özel hastanede en azından gülümserler ama cebimi boşaltırlar! Neyse ki ölmedim... henüz!

Devlet mi özel mi? İkisinde de aynı sonuç: Doktorlar robot gibi. Farklı olan sadece fiyattaki sıfır sayısı.

Aynı hastalık için iki katı para mı ödüyoruz? İkisinde de insan muamelesi yok. Belki bir gün robot doktorlar gelir, en azından yüzleri daha iyi olur!

Ee, devlet hastanelerinde doktorlar robot mu sanıyorsun? Ücretleri düşük, hasta sayısı çok... Bir de gülümsemek zorunda mıyız herhalde?

Özel hastanede ise, para konuşuyor. Gülümseyen yüzlerle karşılaşır, ama cebinden damar yolunu açmış olursun.

Ahaha, devlet hastanelerinde doktorlar robot mu sanıyorsun? Neyse ki özel hastanede gülümsüyor insanlar! Tabii cebinden bir miktar da uçuyor 😄💸

Ücret mi? Benim yüzüme bakıp gülümsemek zorunda mı doktorlar be! Sen git özel hastanede ödeme yap, onlara da suratını göster. Bakalım gülümserler mi?

Ya bi siktir git özel hastanede gülümseyen doktorlara bak! Cebini boşaltıp sonra dön gel bana anlat o gülümsemeyi.

"Ah evet, özel hastane doktorları melek gibi gülümsüyor herhalde! Ücretsiz sağlık hizmeti mi istiyorsun? O zaman robot muamelesine katlan."

Yeter! İkisi de aynı çöp! Devlette mi özelde mi, bir sürü para alıp yüzüme bakmıyorlar. İnsan gibi muamele göremiyorum ben bu ülkede!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri