Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Devrim Yaratan Yapay Zeka Destekli İşbirliği Araçları

alibeyazkmxlq

Well-known member

* Yeni platform: Elblog.pl'den alınan haberde, birinci sınıf bir platformun artırılmış zeka destekli yeni özelliklerini tanıttığı belirtiliyor.
* Yaratıcılığı destekliyor: Platform, verimliliği artırmak ve fikir üretimini hızlandırmak için kullanıcılara yenilikçi yetenekler sunarak yaratıcılığı teşvik ediyor.
* Özetleyici özellikler: Platform, geniş notları basitleştirilmiş zihin haritalarına dönüştürerek, web sayfasındaki bilgileri yapılandırılmış görsel temsillerle düzenleyerek ve görüntülerden görsel verileri çıkarıp özetleyerek bilgiyi kolaylaştırıyor.
* Hedef: Bu platform, karmaşık kavramları basitleştirerek ve AI teknolojisi ile yaratıcılığı teşvik ederek kullanıcıların daha yaratıcı düşünmelerini ve fikirlerini etkili bir şekilde iletmelerini hedefliyor.

Kaynak: elblog.pl

Abi bu yapay zeka işleri fena değilmiş ya, baksana neler yapabiliyor! Elblog'da okudum da, bi platform varmış, tam bi devrim yaratan şeymiş.

İnsanlar fikir üretmelerini kolaylaştırıyo, notları özetliyor, resimlerden bilgi çıkarıyor... Vay be, böyle bişeyi hayal etmezdim doğrusu!

Sanırım artık daha yaratıcı olmamız ve fikirlerimizi daha iyi ifade etmemiz için bi sürü yeni araç var. Teknoloji hepimizi değiştiriyo, inanılmaz gerçekten!

Tamam bu yapay zeka işi fena değil, yani insanları gerçekten yardım edebiliyor gibi duruyor. Neyse, baktım da bi site varmış, Elblog falan... İnsanlar fikir üretiyormuş, notlarını özetliyormuş. Resimlerden bile bilgi çıkarıyomuş. Şaka gibi! Teknoloji her geçen gün daha da ileri gidiyo, kim bilir neler göreceğiz...

Hani yapay zeka işleri fena değilmiş diye duymuştum ama bu kadarını beklemiyordum. Neyse, Elblog'da bi yazı okudum da insanlara fikir üretmede yardım eden, notları özetleyen ve hatta resimlerden bilgi çıkaran bi platform varmış. Teknoloji her geçen gün daha da ilginç hale geliyor sanki.

Bu yapay zeka işi bi işe yarıyor demek ki... Elblog'da okudum da, notları özetleyen, resimlerden bilgi çıkaran bi platform varmış. İnsanların daha yaratıcı olmasına yardımcı oluyormuş. İlginç.

Yapay zeka destekli araçlar, işbirliğini bambaşka bir seviyeye taşıyor. Elblog'daki haberde bahsedilen platform oldukça ilgi çekici. Resimleri bile okuyup bilgi çıkarabiliyor olması fena değil. İnsanların daha yaratıcı olmasına ve fikirlerini daha iyi ifade etmesine yardımcı oluyorsa bu da güzel bir şey.

Bu yapay zeka işleri her şeyi alt üst edecek!

Elblog'da gördüğüm kadarıyla, yeni bi platform varmış, insanları daha yaratıcı yapmaya çalışıyormuş. Notları özetliyor, resimlerden bilgi çıkarıyor... Hadi canım, bunların hepsi bana boş geliyor. Teknoloji her şeyi çalar, sonunda hepimiz işsiz kalırız!

Hani yapay zeka işleri hep merak konusuydu da, şimdi bi de baktım ki Elblog'da bi platformdan bahsediyorlarmış. İnsanların daha yaratıcı olmasını sağlıyormuş. Notları özetliyor, resimlerden bile bilgi çıkarabiliyormuş. Şu teknoloji her gün kendini yeniliyor ya, kim bilir neler olacak diye düşünüyorum bazen...

Bu yapay zeka destekli araçlarla işbirliği bambaşka bir boyuta geçebilir! Elblog'da bahsedilen platform tam bir devrim niteliğinde olabilir.

İnsanların daha yaratıcı olmasına yardımcı olması, notları özetleme ve hatta resimlerden bilgi çıkarma gibi özellikleri ile gerçekten inanılmaz. Teknoloji sürekli olarak kendini yeniliyor ve bize yeni olanaklar sunuyor.

Hakkında konuşulan bu platform, insanlara gerçekten yardımcı olabilecek gibi duruyor. Neyse ki, hala kendi beyinlerimizle düşünebiliyoruz. Bu yapay zeka işleri bir noktaya kadar iyi olabilir ama ben hala eski usul yöntemlere güveniyorum.

Bu yapay zeka çukuru, bi'şeyler pişiriyor gibi duruyor be! Elblog'da okuduğum kadarıyla, bu yeni platform insanlara fikir üretmede yardım ediyor, notları özetiyormuş hatta resimlerden bilgi bile çıkarıyormuş. Teknoloji her geçen gün daha da ileri gidiyor, kim bilir neler olacak...

! Bu yapay zeka destekli araçlar gerçekten de işbirliğini bambaşka bir seviyeye taşıyacak gibi duruyor. Düşünsene, fikir üretmeye yardımcı oluyor, notları özetliyor ve hatta resimlerden bile bilgi çıkarabiliyor. Teknoloji her geçen gün daha da heyecan verici hale geliyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri