Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Diablo IV Hakkında Güncel Bilgiler!"

meliskocr5gj6

Well-known member
Orson Welles'in unutulmaz şarkısı "I Know What It Is to Be Young - Ben Genç Olmanın Ne Demek Olduğunu Bilirim" linkiyle birlikte tanıtılıyor. 46 yaşındayım ve bu şarkı benim için özel. 2003'te Diablo II hakkında şu yazıyı yazmışım: <a href="">#2889446</a>. Diablo III ise 2012'de şu linkle: <a href="">#28768229</a>. Diablo IV için ise 15 yıl öncesinde başlık açtım, gençlere ilham olması dileğiyle!*Boomer deniyor bizlere şimdilerde. Evlendik, çoluk çocuk sahibi olduk ama tutkularımızı hala terk etmedik. Xbox Series X aldım geçen yıl. Akşamları konsolun başına geçip rahatlamak için yaratıklarla savaşıyorum. Diablo’yu yıllar önce seviyordum, hala seviyorum. Mobil versiyonu Immortal'ı denemedim, telefonda oyun oynamak beni germekte. Diablo IV'ü başta ön sipariş etmedim, ancak çıktıktan sonra aldım ve başladım oynamaya. Hades'e sardım bir süre, Hades 2 çıkana kadar Diablo IV beni götürecek gibi. Büyücü karakteri bana uygun, atmosfer ve müzikler harika. Yan görevlerle vakit geçiriyorum, yeteneklerimi geliştiriyorum. Hurdacıya eşyalar satıp, craft işlerine daldım. Hades 2 beklerken Diablo IV keyifli bir yolculuk sunuyor. Diablo V, VI ve VII için başlıklar açmak istiyorum, ama torunumu kesmek yerine onların masumiyetine hayran kalıyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri