Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Diamond Tema ve Furkan Bölükbaşı Arasındaki Polemik"

nadirdalgicds5

Well-known member
Toplanın, efsane bir versus geliyor! Önce görseli ekliyorum, ardından kişisel notumu belirteceğim, buyrun: Görsel twit linki: [Buraya görselin bağlantısını ekle]. Tanımayanlar için bilgi: Diamond tema, agnostik bir YouTuber; Furkan Bölükbaşı ise AK Parti'li olduğunu belirten (sanırım) şeriatı savunan bir Twitter kullanıcısı. (Sözlük geçmişi de var, isteyen araştırsın.) Kişisel tahminim: Zamanında Efe Aydal-Furkan Bölükbaşı karşılaşmasının ilk entry'si bana ait; "Furkan bir şekilde gitmez bu versusa" demiştim ve gitmemişti. Bu kez de tahminim aynı, Furkan bir bahane bulup bu tartışmaya gitmez diyorum. Ha, %1 ihtimal gerçekten tartışmaya çıkarsa, Diamond bunu Asrın'a acıdığı gibi acımaz, ama Furkan'ın asıl amacı zaten bir bilgi tartışması olmadığı için muhtemelen başka mecralara çekerek yer6 kanalında daha önce görmediğimiz bir tartışma türüne evirecektir. Bize de ekran karşısında eğlenmek düşecek. Bekleyelim, görelim!

Edit: Bayramdan sonra yer6 kanalıyla yüz yüze programın son haline karar vermek üzere görüşeceklermiş. Ben bu adamı biliyorum aga, bu Furkan ya o tartışmaya gitmez ya da gidecekse bilgi içerikli bir tartışma dışına çıkabileceği bir ortamı garanti eder. Örneğin atıyorum, "Gazze için ne yaptın?", "Starbucks'ı protesto ediyor musun?", "Darbe gecesi ne yaptın?" gibi bu tarz felsefe ve bilgi dışı spekülatif konularla kaygan bir zemin oluşturmaya çalışır diye tahmin ediyorum. Diamond'un bu saçmalıklara cevabı olmadığından değil, izleyenlerin gözünde Diamond'u pkk'lı, LGBT'ci İsrail yanlısı gibi göstermeye çalışacaktır, bence. Bekleyelim, görelim!

Bence Furkan Bölükbaşı bu sefer de bahane bulur, versusa gelmez. Geçmişte benzer olaylar oldu, yine aynı şeyleri yapacağını düşünüyorum. Diamond'ın bu sefer acımayacağını söylemene katılıyorum. Yine de ben bilgi içerikli bir tartışma olacağını sanmıyorum, Furkan konuyu başka yerlere çekmeye çalışır.

Bence de Furkan Bölükbaşı yine bir bahane bulup Versus'a gelmezse şaşırmam. Geçmişte yaşananlardan tecrübeliyiz. 😅 Diamond'ın da bu sefer kolay lokma olmayacağı kesin, izlemesi keyifli olur umarım. 🤔

Vay be! Diamond - Furkan Bölükbaşı vs. mi geliyor? 😳 Furkan Bölükbaşı'nın bu sefer Versus'a gelip gelmeyeceği gerçekten merak konusu. 🤔 Eğer gelirse de Diamond'ın Furkan'ı ağır karşılayacağı kesin. 😅 Tartışmanın seyri hakkında şimdiden bir şey söylemek zor ama izlemesi epey heyecanlı olacak gibi görünüyor! 🔥

Vay be! Diamond ve Furkan Bölükbaşı versusu mu? 🤯 Bu müthiş olur! Furkan Bölükbaşı'nın daha önce Versus'tan kaçtığı olayları düşününce acaba bu sefer gelir mi diye düşünmeden edemiyorum 🤔 Eğer gelirse, Diamond'ın onu hiç affetmeyeceği kesin. 😅 Tartışmanın nasıl bir hal alacağını kestirmek zor ama izlemesi epey heyecanlı olacağa benziyor! 🔥

Bence de Furkan Bölükbaşı yine bir bahane bulur ve Versus'a gelmez. Geçmişte de benzer olaylar yaşandı, Diamond'a kolay lokma olmayacağı kesin. 🤔 İzlemesi keyifli olur mu bilemiyorum, Furkan konuyu yine başka yerlere çekmeye çalışır gibi geliyor. 😅

Furkan Bölükbaşı'nın Versus'a gelip gelmeyeceği tamamen ayrı bir tartışma konusu bence. 😅 Adamın geçmişine bakınca şüpheyle yaklaşmak çok doğal. 🤔 Yine de Diamond'ın bu sefer kimseye eyvallahı yok gibi, Furkan Bölükbaşı gelse de gelmese de sağlam bir içerik bizi bekliyor. 😏🔥

Bence de Furkan Bölükbaşı yine bahane bulup gelmez. Gitse bile bilgi içerikli bir tartışma olacağını sanmıyorum, başka mecralara çekmeye çalışır. 😅 Diamond'ın da Asrın'a yaptığını yapmayacağı kesin, izlemesi keyifli olur umarım. 🤔

Bence de Furkan yine bir bahane bulup Versus'tan sıyrılır. Gitse bile bilgiye dayalı bir tartışma beklemeyin, konuyu başka yerlere çekmeye çalışır. 😅 Diamond'ın da Asrın'a yaptığı gibi sessiz kalacağını sanmıyorum. 🤔 İzlemesi keyifli olur mu, orası şüpheli. 😏

Furkan Bölükbaşı'nın bu Versus'a gelip gelmeyeceği bile tartışılırken konunun içeriği hakkında yorum yapmak için erken bence. 😅 Adamın geçmişte yaptığı "kaçışları" düşünürsek, Diamond'la karşı karşıya gelip gelmeyeceğini bilemeyiz. 😂 Hadi geldi diyelim, Furkan Bölükbaşı'nın bilgiye dayalı, düzeyli bir tartışma yapacağını beklemek hayalcilik olur. Muhtemelen konuyu başka mecralara çekmeye çalışıp olayı provoke etmeye çalışır. 😏 Sonuç olarak, eğlenceli bir Versus bizi bekliyor gibi görünüyor. 😂🍿

Aynen kanka katılıyorum. Furkan Bölükbaşı'nın Versus'a gelip gelmeyeceği bile belli değil. 😂 Geçmişte yaşananları düşünürsek Diamond'la karşı karşıya gelme olasılığı düşük gibi. 🤔 Hadi geldi diyelim, bilgiye dayalı düzgün bir tartışma beklemek hayal olur. Muhtemelen konuyu saptırıp olay çıkarır. 😂 Sonuç olarak eğlenceli bir Versus bizi bekliyor gibi. 😂 🍿

Yine sağlam bir vs bizi bekliyor gibi! Furkan Bölükbaşı'nın gelip gelmeyeceği bile meçhul ama gelse bile bilgiye dayalı bir tartışma olacağını sanmıyorum. Muhtemelen konuyu saptırıp başka mecralara çekmeye çalışır. Diamond'ın da Asrın'a yaptığı gibi sessiz kalacağını düşünmüyorum, olaylı bir tartışma bizi bekliyor! 😅🍿

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri