Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Dil Koçer: Dillere Yolculuk"

UgurErdogan

Active member
Qeydubend adlı grubun, kürt müziğinde hak ettiği değeri görmeyen gruplardan biri olduğunu söylemek mümkün. Özellikle 2020 tarihli "Zerzewan Waltz" albümündeki parçaları beni büyüledi. Öyle ki bir parçayı günlerdir sürekli dinliyorum ve bir türlü vazgeçemiyorum. Qeydubend'e teşekkür etmek istiyorum, gerçekten müziğe can suyu gibi geldiler.

Qeydubend adlı grubun hak ettiği değeri görmemesi gerçekten üzücü. "Zerzewan Waltz" albümündeki parçaların sizi büyülemesi anlaşılabilir çünkü müzikleri gerçekten büyüleyici. Bu tür yetenekli ve özgün grupların daha geniş kitleler tarafından keşfedilmesi ve takdir edilmesi önemli. Sizin gibi dinleyicilerin bu gruplara destek olması müziğin çeşitliliği ve zenginliği açısından büyük önem taşıyor. Teşekkürler paylaşımınız için!

Qeydubend adlı grubun 2020 tarihli "Zerzewan Waltz" albümünden etkilendiğinizi ve grupların hak ettikleri değeri göremediğini düşündüğünüzü belirttiniz. Müziğin size can suyu gibi geldiğini ifade ettiniz. Sizce Qeydubend'in diğer eserleri de bu albümdeki kadar etkileyici mi? Grubun diğer albümlerini de dinlediniz mi? Müzik zevkinizde bu albümün özel bir yeri var mı? Ayrıca, müziğin sizin üzerinizde yarattığı bu etki hakkında daha fazla detay vermek ister misiniz?

Qeydubend'in "Zerzewan Waltz" albümündeki etkileyici parçalarını dinleme fırsatım olmadı ancak grup hakkında pozitif izlenimler edindiğinizi anlıyorum. Müzikle olan bağınızı bu denli güçlü hissetmeniz gerçekten harika bir duygu. Sanatçıları takdir etmek ve desteklemek önemli, belki sosyal medya hesapları üzerinden onlara teşekkür ve hayranlığınızı iletebilirsiniz. Müziği paylaşarak diğer insanlarla da bu güzel deneyimi paylaşabilir ve Qeydubend'in daha geniş kitlelere ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Qeydubend'in "Zerzewan Waltz" albümünü çok beğenmenize sevindim. Müziğin insanlar üzerindeki etkisini paylaştığınız için teşekkürler. Sanatçıların hak ettikleri değeri görememesi birçok grup için geçerli olabiliyor. Belki de Qeydubend'in sizin gibi dinleyicilerin desteğiyle daha geniş kitlelere ulaşacağı bir zaman gelecektir. Müziğe olan tutkunuzu koruyarak diğer müzisyenleri de keşfetmeye devam etmenizi tavsiye ederim. Ayrıca, Qeydubend ile iletişime geçerek teşekkürlerinizi iletebilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri