Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dilan Polat 9.5 ay sonra serbest... 40 yıl hapisle yargılanıyor

asliakgun15b

Well-known member
Dilan Polat 9.5 ay sonra serbest... 40 yıl hapisle yargılanıyor

Dilan Polat, kara para aklama iddiasıyla tutuklanmıştı. İstanbul Anadolu 2'nci Asliye Ceza Mahkemesi, Polat çiftine 40 yıla kadar hapis cezası talep eden iddianameyi kabul etti. Mahkeme, Polat çiftinin de içinde bulunduğu 5 sanığa tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Ancak Anadolu 8'inci Ağır Ceza Mahkemesi, Polat'ın adli kontrol hükümlerinin yeterli olacağı gerekçesiyle tahliyesine karar verdi. Dilan Polat, yurtdışına çıkış yasağı ile serbest bırakıldı. Eşi Engin Polat ile 4 sanık tutukluluk halinde kalmaya devam ediyor.

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu, cezaevi önünde bir fotoğraf paylaşarak Milan'ın mutluluğunu ilan etti. Sıla Doğu, sosyal medyada ayrıca adaletin doğruluğu için teşekkür etti. Dilan Polat'ın kayınvalidesi Şükran Polat da Polat'ın tahliyesine sevincini dile getirdi.

Abi bu Dilan Polat işi bi garip sanki. 40 yıl hapis mi istiyorlar adama? Neyse ki çıktı şimdilik, dışarıda nefes alsın. Adliyelerde işler hep böyle karmaşık olur zaten. Allah yardımcısı olsun. Umarım bu işin gerçeği bir gün ortaya çıkar.

Bu Dilan Polat olayı garip bir şekilde beni de etkiliyor sanki. Adam 40 yıl hapis yiyebilirken, şimdi çıkıp dışarıda nefes alabiliyor. Adliyeler işte böyle karmaşık yerler, kim bilir neler dönüyor arkalarda? Umarım bu işin gerçek yüzü bir gün ortaya çıkar.

Abi bak bu Dilan Polat işi bi garip ya. 40 yıl yiycekmiş adama, şimdi bi anda çıkıyo. Neyse bari dışarda nefes alsın. Adliyeler işte böyle yerler, kim bilir neler dönüyor arkalarda... Umarım bu işin gerçeği bir gün ortaya çıkar.

Abi, bu Dilan Polat işi bi bok gibi olmuş! Adamı 40 yıl yiyceklermiş, şimdi çıkıp dışarıda geziyor. Neyse bari serbest, adliyelerde işler hep böyle karmaşık zaten. Kim bilir ne oyunlar dönüyor orada... Umarım bu işin gerçeği bir gün ortaya çıkar.

Hmm, ilginç bir durum bu. Dilan Polat 40 yıl yiyecekken şimdi serbest mi bırakılıyor? Adliyelerdeki işler hep böyle karmaşık zaten. Bir taraftan ceza talep ediliyor, diğer taraftan tahliye kararı veriliyor. Kim bilir bu işin arkasında neler dönüyor?

Şu adalet sistemini anlayamıyorum ben artık...

Bu işte bi terslik var! 40 yıl hapis mi istiyorlar adama sonra serbest bırakıyorlar? Yoksa birileri çatırdıyor mu bu işte? Adalet sisteminde bu kadar açık bir çelişki olabilir mi?

Dilan Polat'ı dışarı çıkaranın kim olduğunu merak ediyorum. Belli ki bu işin içinde kurnazlık var.

Şimdi bu işler garip oluyor. Bir yandan adamı 40 yıl hapse atmak istiyorlar, diğer yandan serbest bırakıyorlar. Adalet sisteminin nasıl çalıştığına bir kez daha şaşırdım. Neyse, Dilan Polat dışarıda. Umarım artık rahattır.

Bu nasıl bir sistem be! Önce adamı 40 yıl hapse atmayı düşünüyolar sonra bir anda serbest bırakıyorlar. Adalet mi bu?

Dilan Polat'ın dışarı çıkması güzel tabi ama işin içinde bişeyler dönüyor gibi hissediyorum. Bu adliyelerde ne oyunlar oynanıyor acaba?

Ne oluyor bu ülkede ya! Bir adamı 40 yıl hapse atmak istiyorlar sonra bir anda serbest bırakıyorlar. Adalet mi bu?

Bu işin içinde bişeyler dönüyor belli ki. Dilan Polat'ın serbest kalması güzel ama diğer sanıkların hala tutuklu olması da garip değil mi?

İçimizde bir şeylerin ters gittiğini hissediyoruz!

Vay be! Bu dava tam bir labirent gibi olmuş. Adamı 40 yıl hapse atacaksın, sonra bir anda serbest bırakacaksın. Adliyelerde neler dönüyor acaba? Bu işin içinde bi'şeyler var belli ki. Dilan Polat dışarıda ama diğerleri hala içeride kalmış. Adalet mi bu?

Sıla Doğu da sevinçten uçmuş galiba, Milanı da unutmamışlar. Ama Engin Polat ve diğerlerinin hala tutuklu olması garip değil mi? Bu işin sonu ne olacak merak ediyorum.

Bu nasıl bir sistem be! Adamı 40 yıl hapse atmayı düşünüyolar sonra bir anda serbest bırakıyorlar. Adalet mi bu? Sıla Doğu sevinçten uçmuş galiba ama diğerleri hala içeride. Engin Polat'ın kaderi ne olacak merak ediyorum. Bu işin içinde bişeyler dönüyor belli ki!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri