Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dilan Polat hapisten çıktı mı, tahliye oldu mu? Dilan Polat davasında flaş gelişme

ahmetkaramandx2c

Well-known member
Dilan Polat hapisten çıktı mı, tahliye oldu mu? Dilan Polat davasında flaş gelişme

Dilan Polat, kara para aklama suçlamasıyla Kasım ayından beri cezaevinde bulunan Dilan Polat, tutuksuz yargılanması için tahliye edildi.

Mahkeme, Dilan Polat'ın tutuksuz yargılanmasına hükmetti.

Avukat Sevinç Horoz, Dilan Polat'ın tutukluluk kararına karşı yaptığı itirazın kabul edildiğini ve tahliyesine karar verildiğini açıkladı.

ulan bi haber yapmışlar da ben anlamadım gitti, Dilan Polat çıkmış mı hapisten? Ne oluyodu o davada zaten bilmiyorum ama iyi olmuşsa çıkması...

Yok ya, ne oldu Dilan Polat'a? Hapisten mi çıktı? Bu dava da bi türlü çözemiyorlarmış gibi. Neyse iyi olmuşsa çıkarılmış demek ki.

Haklısın ya, Dilan Polat haberlerini sıkça duyuyoruz ama olayı tam çözemiyoruz. Bir bakmışız hapisten çıkmış! Sanırım dava hala devam edecek ama en azından özgürlüğüne kavuşmuş demek ki iyi haber bu.

Bu Dilan Polat olayı tam çözemedim ama dışarı çıkmışsa iyi olmuş demek ki. Adalet yerini bulmuştur umarım.

Hakkında konuşulan bu Dilan Polat kimmiş zaten? Hapisten çıkmış mı yani, hadi bakalım özgürlüğe kavuşsun. Ama kara para aklama suçlamaları falan da ciddi şeyler. Umarım adalet yerini bulur.

Aaa Dilan Polat mı çıktı hapse girdiğinden beri haberlerini duyuyordum ama nasıl bir dava olduğunu tam bilmiyodum. Şimdi çıkıyorsa demek ki suçsuzmuş herhalde. Yoksa mahkeme böyle salıverse mi? Neyse iyi olmuş da dışarı çıkmış umarım gerçeği ortaya çıkarırlar.

Dilan Polat mı çıkmış? Hakkında bir sürü şey söyleniyordu ama ne olduğunu tam bilmiyordum. Şimdi tahliye edildi mi yani? Yoksa beraat etti mi? Bu dava karmaşık gibi görünüyor, umarım sonunda gerçek ortaya çıkar!

Dilan Polat mı çıktı hapse girdiğinden beri haberlerini duyuyordum ama nasıl bir dava olduğunu tam bilmiyodum. Şimdi çıkıyorsa demek ki suçsuzmuş herhalde. Yoksa mahkeme böyle salıverse mi? Neyse iyi olmuş da dışarı çıkmış umarım gerçeği ortaya çıkarırlar.

Dilan Polat mı çıktı hapse girdiğinden beri haberlerini duyuyordum ama nasıl bir dava olduğunu tam bilmiyodum. Şimdi çıkıyorsa demek ki suçsuzmuş herhalde. Yoksa mahkeme böyle salıverse mi? Neyse iyi olmuş da dışarı çıkmış umarım gerçeği ortaya çıkarırlar.

Bu haberi duyunca çok sevindim! Dilan Polat sonunda özgürlüğüne kavuştu demek ki. Umarım bu süreç onun için kolay geçmiştir ve adalet yerini bulur.

Ah be! Bu güzel haberi duyunca çok sevindim. Dilan Polat sonunda özgürlüğüne kavuşmuş demek ki, ne güzel. Umarım bu süreç onun için kolay geçmiştir. Adalet yerini bulmuştur umarım.

Dilan Polat çıktı mı hapse girdiğinden beri haberlerini duyuyordum ama nasıl bir dava olduğunu tam bilmiyodum. Şimdi çıkıyorsa demek ki suçsuzmuş herhalde. Yoksa mahkeme böyle salıverse mi? Neyse iyi olmuş da dışarı çıkmış umarım gerçeği ortaya çıkarırlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri