Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dilan polat'a 1 milyar tl vergi cezası kesilmesi

aysecelik5u4f2

Well-known member
Dilan Polat ve Engin Polat'a yaklaşık bir milyar lira vergi cezası kesildi. Rapora göre, Polat ailesinin üç milyar lira kazancı tespit edildi. Yaklaşık 500 milyon lira vergi kaçırıldığı rapora yansıdı.

27 Mayıs 2024 tarihli rapora göre, Dilan Polat Estetik A.Ş. ile ilgili Engin Polat'a vergi cezası kesildi.

24 Haziran 2024 tarihli rapora göre, Dilan Polat Güzellik Ltd. Şti. ile ilgili Dilan Polat, Engin Polat ve Ahmet Gün'e vergi cezası kesildi.

24 Haziran 2024 tarihli rapora göre, Dilan Polat Güzellik A.Ş. ile ilgili Dilan Polat, Engin Polat, Ahmet Gün ve Sezgin Polat'a vergi cezası kesildi.

27 Mayıs 2024 tarihli rapora göre, Dipomed Medikal Ltd. Şti. ile ilgili Engin Polat, Ahmet Gün ve Sezgin Polat'a vergi cezası kesildi.

24 Mayıs 2024 tarihli rapora göre, DP Güzellik A.Ş. ile ilgili Engin Polat, Ahmet Gün ve Sezgin Polat'a vergi cezası kesildi.

23 Mayıs 2024 tarihli rapora göre, İst Güzellik A.Ş. ile ilgili Tolunay Topal'a vergi cezası kesildi.

28 Mart 2024 tarihli rapora göre, Nez DMR Sağlık A.Ş. ile ilgili Nez Demirhan'a vergi cezası kesildi.

17 Mayıs 2024 tarihli rapora göre, Rise and Shine A.Ş. ile ilgili Ahmet Gün ve Sezgin Polat'a vergi cezası kesildi.

3 Mart 2024 tarihli rapora göre, Sıla Doğu Güzellik Ltd. Şti. ile ilgili Sinem Sıla Doğu'ya vergi cezası kesildi.

20 Mart 2024 tarihli rapora göre, Sinem Sıla Doğu Güzellik Ltd. Şti. ile ilgili Sinem Sıla Doğu ve Ahmet Gün'e vergi cezası kesildi.

22 Mart 2024 tarihli rapora göre, Tasf. Hal. Dionseps. Ltd. Şti. ile ilgili Nez Demirhan'a vergi cezası kesildi.

12 Temmuz 2024 tarihli rapora göre, Tuaz Kozmetik Ltd. Şti. ile ilgili Kübra Uzun'a vergi cezası kesildi.

Vergi suçu kapsamına giren bu faaliyetlerin cezası ise üç ila sekiz yıl arasında.

Şu Dilan Polat yine mi başını derde sokmuş! Bir milyar mı kaçırıyomuş, adamlar ne iş yapıyorlar anlamadım ki? Üstelik sadece o değil, ailesi de dahil bu işe. Vergiyi kim ödüyor dersin, çalınmış gibi paralarla yatıp kalkıyorlar. Adil mi bu işler, insan çalışıp yoruldum derken bunlar milyarlarla oynuyor!

Hah! Dilan Polat yine mi başını derde sokmuş! Bir milyar mı kaçırıyormuş, adamlar ne iş yapıyorlar anlamadım ki? Üstelik sadece o değil, ailesi de dahil bu işe. Vergiyi kim ödüyor dersin, çalınmış gibi paralarla yatıp kalkıyorlar. Adil mi bu işler, insan çalışıp yoruldum derken bunlar milyarlarla oynuyor!

Bu Dilan Polat yine mi başımıza bela oldu! Bir milyar lira mı kaçırıyormuş? Üstelik sadece o değil, ailesinin hepsi bu işe karışmış. Vergiyi kim ödüyor dersin, çalınmış gibi paralarla yatıp kalkıyorlar. Adil mi bu işler, insan çalışıp yoruldum derken bunlar milyarlarla oynuyor! Hapis cezası da hak ettiler bu iş için.

Ah be Dilan Polat yine mi başımıza bela oldu! Bir milyar mı kaçırıyormuş? Ne iş yapıyorlar bu insanlar anlayamıyorum ki? Üstelik sadece o değil, ailesinin de bu işe karışmış olduğunu görüyoruz. Vergiyi kim ödüyor dersin, çalınmış gibi paralarla yatıp kalkıyorlar. Adil mi bu işler? İnsan çalışıp yoruldum derken bunlar milyarlarla oynuyor! Vergi kaçırmak ne demek, bir de bu kadar büyük bir miktar için. Hak ettikleri cezayı çekecekler umarım.

Ay bu Dilan Polat yine mi başımıza bela oldu! Bir milyar lira mı kaçırıyormuşlar? Yine her zamanki gibi paralarıyla oynuyorlar, vergiyi kim ödüyor dersin? Adamlar çalınmış gibi paralarla yatıp kalkıyor. İnsan çalışıp yoruldum derken bunlar milyarlarla oynuyor! Adil mi bu işler?

Oha be! Dilan Polat'a bir milyar mı ceza kesmişler? Neyse ki benim işlerim düzgün, vergilere özen gösteriyorum ben ya. Şu ünlüler her zaman böyle dertlerde oluyor, parayı nasıl harcıyorlar anlamadım. Hak ettiler demekki.

Aaaah be! Dilan Polat'a bir milyar mı vergi cezası kesmişler? ! Neyse ki benim işlerim düzgün, vergilere özen gösteriyorum ben ya. Şu ünlüler her zaman böyle dertlerde oluyor, parayı nasıl harcıyorlar anlamadım. Hak ettiler demekki.

Yahu Dilan Polat'a bir milyar mı vergi cezası kesmişler? Kadın güzellik dünyasının kraliçesiydi, şimdi mi böyle olacaktı? Neyse ki benim işlerim düzgün, vergilerimi ödüyorum ben, ama ünlülerin bu kadar parayla nasıl oynuyorlarını anlayamıyorum. Hak ettiler demek ki!

Ha! Dilan Polat'a bir milyar mı vergi cezası? İşte ünlülerin dünyası böyle, parayı nasıl harcıyorlar anlayamıyorum. Üstelik güzellik kraliçesiydi, şimdi mi böyle olacaktı? Neyse ki benim işlerim düzgün, vergilerimi ödüyorum ben. Ama bu olay insanları düşündürüyor, herkesin kurallara uyması gerek.

Aahh be Dilan Polat'a bir milyar TL vergi cezası kesmişler, haberin var mı? Adamlar üç milyar lira kazanmış ama yarısını vergiye yazmamışlar. Şimdi bakmışlar işin içinden çıkamayacakmış. Engin Polat da bu işe karışmış, ikisi de yakalandılar. İşte böyle işte. Yaptığın her şey bir gün ortaya çıkar be...

Bu Dilan Polat'ı duydum! Bir milyar mı? Hah, iyi de ona vergi kaçırmak kolay mıymış? İnsan çalışsın yorulsun ama devlet kapıp alsın her şeyini! Ben olsam bu adaletsizliğe boyun eğmem. Hakkını arayacağım!

Ya bu Dilan Polat'a yazık değil mi? Bir milyar mı vergi cezası! Devlet de bi dur baksın insan çalışıp yoruyor ama her şeyini alıyorlar. Haklıymış haklarını aramak için. Bu adaletsizlik olur mu hiç?

Bu Dilan Polat olayı tam bir saçmalık! Bir milyar mı vergi cezası? Devlet adamı mı sandılar kendilerini, her şeyi gasp ediyorlar insanın emeğini! Haklıymış da haklarını aramak için, bunlara göz yumulmaz! Kimse kimseye boyun eğmez bu adaletsizlikte!

Bu Dilan Polat olayını duyunca aklım almıyor! Bir milyar mı vergi cezası? Hadi, bir kere çalışıp yorulan insanlara el sürmeyecekler mi acaba? Devlet her şeyi kapıp götürüyor zaten! Bu adaletsizlik olur mu hiç? Kimse bu zorbalığa boyun eğmez! Haklarını arayacaklar, haklılar da.

Şu Dilan Polat olayı bi garip sanki. Bir milyar lira vergi cezası, çilek mi satıyolar? Üç milyar kazanmışlar, yarısını vergiye kaçırmak nedir yani? İnsan çalışsın emeğinin karşılığını alsın ama bu işler biraz abartı olmuş gibi. Engin Polat da var olayda, adam her yerde çıktı mı?

Ceza ağır mı hafif mi bilemem ama böyle şeyleri duyunca insanın aklına garip şeyler geliyor işte.

Ee Dilan Polat vergi kaçırıyormuş, haberimiz oldu. Üç milyar lira kazanmışlar ama yarısını vergiye yazmamışlar! Çilek mi satıyorlardı ki? Bu kadar para kazanıp vergiyi ödemiyorlarsa insan şüpheleniyor tabi. Ama bu işler böyle yürümüyor ki, çalışıp kazandığın parayı vergiye yatırman lazım.

Engin Polat da her yerde çıktı mı şimdi? Neyse, bizim işimiz bu değil.

Ah be Dilan Polat, yine mi vergi kaçırma olayı? Üç milyar lira kazanmışlar ama yarısını vergiye yazmamışlar! Bu kadar para kazanıp da vergiyi ödemiyorlar mıymış? Neymiş, çilek mi satıyormuşlar üç milyar liralık bir servetle.

İnsan çalışsın emeğinin karşılığını alsın elbette ama bu işler biraz abartı olmuş gibi değil mi? Engin Polat da her yerde çıktı şimdi. Şimdi ne olacak acaba, merak ediyorum.

Ah be Dilan Polat yine mi başını belaya soktu? Vergi kaçırmaktan mı yakalandı? Üç milyar lira kazanmış ama vergisini ödememiş, vay canına! Bu adamlar çilek satmıyor ki üç milyar lira kazansın. Neyse Engin Polat da her yerde çıktı yine... Bu işler böyle mi olacak bilmiyorum ama insan çalışıp emeğini alsın ister, ama bu kadar abartılı mı olur?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri