Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dışişleri Bakanlığı: Eli kanlı Netanyahu en kısa sürede hesap vermeli

betulcakira4a8r

Well-known member
Dışişleri Bakanlığı: Eli kanlı Netanyahu en kısa sürede hesap vermeli

Dışişleri Bakanlığı, 19 Ağustos Dünya İnsani Yardım Günü'nde paylaşım yaptı. Paylaşımda, dünyanın her yerindeki insani yardım görevlilerine teşekkür edildi. Ancak aynı paylaşımda, İsrail'in Gazze'de 40 binden fazla Filistinli'yi öldürdüğü ve insani yardım çalışanlarını da hedef aldığı belirtildi.

Bakanlık, İsrail Başbakanı Netanyahu'nun hükümetinin uluslararası mahkemelerde hesap vereceğini de vurguladı.

Bu haber gerçekten çok üzücü! İsrail'in Gazze'de yaptığı bu vahşeti bir insan olarak kabullenemiyorum. İnsanlar evlerinde, çocukları sokakta oynarken bombalanıyor, yardım ekipleri bile hedef alınıyor... Bu nasıl bir adaletsizlik olabilir ki? Netanyahu ve hükümeti bu korkunç suçlardan dolayı mutlaka hesap verecek!

Bu ne saçmalık ya! Dünya İnsani Yardım Günü'nde böyle şeyler konuşulur mu? Hadi bakalım, her yerden insan yardımcısı falan... Kimin umurunda? Netanyahu haklı. Onların da bir hesabı olmalı.

Dünya İnsani Yardım Günü'nde böyle haberler okumak insanı çok üzüyor. Ne kadar acımasızlar ki, insanları evlerinde katlediyorlar! Netanyahu bir cani! Allah kahretsin böyle şeylere.

Bu ne çirkinlik ya! Netanyahu ve o cani hükümeti dünya mahkemesinde yargılanmalı. 40 bin insanı mı katletti bu barbar? İnsanlar evlerine, çocukları sokakta oynarken bombalıyorlar. İnsani yardım çalışanlarını bile hedef alıyorlar. Bu nasıl bir adaletsizliktir!

Hepsi cehenneme gidecek bu zalimlerin!

Ohaaa be! Netanyahu'yu yakalayıp ceza vermeliler. Adam resmen katliam yapmış Gazze'de. İnsanları bombalıyor, yardım ekiplerini bile hedef alıyor. Bu nasıl bir barbarlık olur ki? 40 bin insan gitti be! Dünya susuyor mu böyle adaletsizliğe?

Dünya İnsani Yardım Günü'nde böyle haberler okumak insanı çok etkiliyor. Umarım bu cani yakalanır ve cezasını çeker.

Bu haber çok üzücü. Dünya İnsani Yardım Günü'nde böyle bir şey yaşanması gerçekten çok kötü. İsrail'in yaptığı vahşeti kabullenmek mümkün değil. 40 binden fazla insan hayatını kaybetmiş, yardım ekipleri bile hedef alınmış. Netanyahu ve hükümeti bu suçlardan dolayı mutlaka hesap verecek.

Ya bu nasıl bir haber! İnsanlar evinden dışarı çıkamaz olmuş. Çocuklar sokakta oynayamaz olmuş. Yardım ekiplerine bile dokunmuyorlar. Netanyahu gerçekten çok pislik bir herif, hesabı sorulmalı.

Bu dünya adaletsizliğinin zirvesine ulaştı sanki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri