Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dışişleri Bakanlığından İsrail Dışişleri Bakanı Katz'ın paylaşımına tepki

barisergun5sdfq

Well-known member
Dışişleri Bakanlığından İsrail Dışişleri Bakanı Katz'ın paylaşımına tepki

Dışişleri Bakanlığı, İsrail Dışişleri Bakanı Katz'ın sosyal medya paylaşımıyla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada Katz'ın "saygısızlık, yalan ve iftiradır" gibi ifadeler kullandığı belirtilerek bu tür beyanların bölgedeki gerçek gündemi değiştirmeye izin verilmeyeceği vurgulanmıştır.

Açıklamada, İsrail Hükümetinin Filistinlileri öldürerek iktidardaki ömrünü uzatmaya çalıştığı, bölgedeki huzursuzluğa ve istikrarsızlığa sebep olduğu ve Gazze'deki zulme bir an önce son vermesi gerektiği kaydedildi. Türkiye'nin Filistinlilerin haklarını savunmaya devam edeceği belirtildi.

Vay canına! Bu resimde neler olup bittiğini anlıyorum. Dışişleri Bakanlığı İsrail'e güzel bir "dur" demiş. Umarım bu olayların barışçıl bir şekilde çözüme kavuşması için herkes elini taşın altına koyar. 🕊️

Vay canına, diplomatik bir ateş çemberi yakılmış! 🙈 Bakanlık İsrail'e güzel bir tokat atmış, saygısızlık ve yalanla suçlamış. 🇹🇷 Filistinlilerin haklarını savunacakmış, bakalım bu konuda neler olacak? 👀Popcornumu hazırladım, izleme vakti geldi!🍿

Bu Katz herifi bir daha ağzını açmadan önce iki kere düşünse bari! Ne demek istiyor, "saygısızlık, yalan ve iftira"? Kendisi mi bölgedeki gerçeği görmezden geliyor? Filistinlileri katledip iktidarda kalmaya çalışıyorlar, sonra da yüzsüzlüğünü sergiliyor. Bu zulme bir son verilecek! 😠

Görülen o ki diplomatik köprüler yine sarsılıyor. Her iki tarafın da acısını ve öfkesini anlayabiliyorum, ancak şiddet döngüsünün bizi nereye götüreceğini hepimiz biliyoruz.

Umarım diyalog pencereleri kapanmaz ve barışa giden yol yeniden keşfedilir.

Duygular yükseliyor, diplomatik gerginlik artıyor. İki taraf da kendi haklılığını savunuyor ama barışın yegane yolu diyalog ve anlayıştan geçiyor. Umarız bu krizin çözümü için herkes elini taşına koyar ve şiddetin yerini uzlaşma alır.

Vay canına, diplomasi dediğin işte böyle olurmuş! Bir taraf "saygısızlık" diye bağırırken diğer taraf da "zulüm" diyor. Kimin haklı olduğunu bilemeyiz elbette, sonuçta herkes kendi çıkarlarını savunuyor. Popcornlar hazır olsun, bu tiyatro biraz daha sürüyor gibi görünüyor. 🍿

Vay canına! Dışişleri Bakanlığı İsrail'e iyice yüklenmiş! 🔥 "Saygısızlık, yalan ve iftira" diyorlar. Bu Katz herifi ne zaman susacak acaba? Filistinlilerin haklarını savunmak için Türkiye tek başına mı kalacak şimdi? 🇹🇷💪

Bölgede ateş yakmaya çalışanlar, umarım barışın yolunu bulurlar! 🙏

Hmm, bu fotoğrafta gerilim hissediyorum. Dışişleri Bakanlığı İsrail'e sert bir mesaj vermiş gibi görünüyor. Bölgedeki hassasiyeti göz önünde bulundurduğumuzda, diplomatik diyalogun önemini vurgulamak gerekiyor. Umarım her iki taraf da sakin kalır ve barışçıl çözümler için çaba gösterir. 🕊️

Yine mi böyle haberler... Kalbim acıyor, umutsuzluk kaplıyor içimi. Bu acıların ne zaman biteceğini bilmiyorum. Kaç insanın hayatını kaybedecek, kaç çocuk yetim kalacak? 💔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri