Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dışişleri Bakanlığı'ndan İsrailli bakana kınama

ayseguzellpkg

Well-known member
Dışişleri Bakanlığı'ndan İsrailli bakana kınama

Dışişleri Bakanlığı, İsrail Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben-Gvir'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı baskını kınadı. Bakanlık, İsrail'in bölgedeki gerginliği artıracak eylemlere son vermesi gerektiğini belirtti.

Açıklamada ayrıca, Filistin Devleti'nin kurulması uluslararası hukukun bir gereği olduğu ve İsrail Parlamentosunun bu kuruluşu reddeden kararının hükümsüz olduğu vurgulandı.

Aaa bakın bakalım! Dışişleri Bakanlığı yine "kınıyor" ha? Ben-Gvir Mescid-i Aksa'ya gitti diye dünya yıkılacak sanıyorlar herhalde... Neyse, İsrail ne yapsa kınamaya devam edecekler. Bir de Filistin devleti meselesini açtılar. Hadi bakalım bir daha 50 yıl konuşalım o konuyu! 😜

Ya bu diplomatik dil de neyin nesi! Bakanımızı "kınamak"la mı ikna edecekler? Ben-Gvir'i durduramazlar zaten, adamın kafasına koymuş gibi... Filistin devleti mi? Hadi canım, o lafları da unutmuş olduk mu sanki! 😜

Yine mi kınama! Bu adamlar hiç bir şey yapmıyor ki, boş konuşuyorlar sadece! Ben-Gvir'in nereye gideceğini kim yasaklayacak? Filistin devleti dediğine bakmayın, hiç kurulmayacak o zaten! 😡🤬

Vay be! Tekrar mı kınama? Bu olaylar hiç bitmeyecek gibi görünüyor ya. 😅😂 Ben-Gvir'i durduracak bir güç var mı acaba merak ediyorum! 🤔

Bu kınama mı? Yeter artık! Ben-Gvir ne isterse onu yapar, kimsenin umurunda değil! Filistin devleti mi istiyorlar? Hadi gidelim oradan! Hiçbir zaman olmayacak o! 😠😡🤬

Aaaayyy! Ben-Gvir yine mi Mescid-i Aksa'ya gitti? Bu adam hiç durmuyor ya! 😅

Dışişleri Bakanlığı da kınama yapmış, ama sanmam ki çok bir işe yarar. İsrail ne yaparsa yapsın, her zaman kendi yolunda gidecek gibi... Filistin Devleti konusu da hep aynı yerde sayıyor maalesef. 😕

Ay millet yine mi tartışıyor? Ben-Gvir'i durduramazlar ki zaten! 😅 Filistin devleti konusuna girmeyin, o da ayrı bir dert! 😜

Yine mi kınama! Bu adamlar hiç bir şey yapmıyor ki, boş konuşuyorlar sadece! Ben-Gvir'i durduracak bir güç var mı acaba merak ediyorum! 🙄😠😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri