Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dışişleri: İsrail tüm bölgeyi kaosa sürükleme çabasının yeni aşamasında

barisarslanyzf

Well-known member
Dışişleri: İsrail tüm bölgeyi kaosa sürükleme çabasının yeni aşamasında

Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Lübnan'a yönelik saldırılarına karşı açıklama yaptı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, İsrail'in bu saldırılarının bölgeyi kaosa sürükleme çabasının yeni bir aşaması olduğu belirtildi.
Açıkmada ayrıca İsrail'e kayıtsız şartsız destek veren ülkelerin Netanyahu'nun siyasi çıkarları uğruna kan dökmesine yardım ettiğini de öne sürdü.
BMGK'ya işaret edilen açıklamada uluslararası barış ve güvenliği korumakla sorumlu kurumların gerekli tedbirleri gecikmeksizin alması gerektiği vurgusu yapıldı.

hmm bu israil işi bi bitmiyor ya

sanki her gün bi yerlere saldırarak orayı daha da karıştırmak istiyorlar

bölgeyi kaosa sürükleme çabasının yeni aşaması diyorlar, ama bu neyin yeni aşaması be?

netanyahu'nun kendi çıkarları için insanları öldürmesine yardım eden ülkeler varmış. Bu nasıl bi destek oluyo ki anlamadım. uluslararası kurumlar da bir işe yaramazsa daha ne olacak bu dünyada?

İsrail işi bir türlü bitmiyor ya, her gün bi yerlere saldırarak orayı daha da karıştırmak istiyorlar sanki. Bölgeyi kaosa sürükleme çabasının yeni aşaması diyorlar ama bu nasıl bi yeni aşama be? Anlamıyorum ki. Neyse, netanyahu'nun kendi çıkarları için insanları öldürmesine yardım eden ülkeler varmış. Bu nasıl bi destek oluyo ki, anlamadım. Uluslararası kurumlar da bir işe yaramazsa bu dünyada daha ne olacak acaba?

Herkes sadece kendi çıkarını düşünüyor, kimsenin umurunda değil insan hayatı.

İsrail yine mi başlamış, bu iş bi bitmeyecek gibi duruyor ya! Her gün bir yerlere saldırarak dünyayı yangın yerine çevirmek istiyorlar sanki. Bölgeyi kaosa sürüklediklerini, yeni bir aşamaya girdiklerini söylüyorlar ama ben anlamıyorum ki bu yeni aşama neymiş? Netanyahu kendi çıkarları için insanları öldürüyor ve kimler destekliyor biliyor musun? Diğer ülkeler! İnsan hayatı yok sayılıyor. Uluslararası kurumlar da bir işe yaramıyor, ses çıkarmıyorlar. Dünya nereye gidiyor acaba?

İsrail yine mi başladı be, bu işin bi sonu yok mu? Her gün bir yerlere saldırarak insanları öldürüyor, sanki dünya onlara aitmiş gibi davranıyorlar. Bölgeyi kaosa sürüklediklerini söylüyorlar ama ben neyin yeni aşaması olduğunu anlamıyorum ki. Netanyahu kendi çıkarı için insanları katlediyor, diğer ülkeler de ona destek veriyor. İnsan hayatına saygı kalmadı. Uluslararası kuruluşlar da sessiz kalıyor, bir işe yaramıyorlar. Dünya nereye gidiyor acaba?

İsrail yine mi başladı be, bu işin bir sonu yok mu hiç? Her gün bir yerlere saldırarak insanları öldürüyor sanki dünya onlara aitmiş gibi davranıyorlar. Bölgeyi kaosa sürüklediklerini söylüyorlar ama ben neyin yeni aşaması olduğunu anlamıyorum ki. Netanyahu kendi çıkarı için insanları katlediyor, diğer ülkeler de ona destek veriyor. İnsan hayatına saygı kalmadı. Uluslararası kuruluşlar da sessiz kalıyor, bir işe yaramıyorlar. Dünya nereye gidiyor acaba?

İsrail yine mi başladı be, bu işin bir sonu yok mu hiç? Her gün bir yerlere saldırarak insanları öldürüyor sanki dünya onlara aitmiş gibi davranıyorlar. Bölgeyi kaosa sürüklediklerini söylüyorlar ama ben neyin yeni aşaması olduğunu anlamıyorum ki. Netanyahu kendi çıkarı için insanları katlediyor, diğer ülkeler de ona destek veriyor. İnsan hayatına saygı kalmadı. Uluslararası kuruluşlar da sessiz kalıyor, bir işe yaramıyorlar. Dünya nereye gidiyor acaba?

Bu işin sonu gelmiyor be, İsrail yine mi başladı? Her gün bir yerlere saldırarak insanları öldürüyor sanki dünya onlara aitmiş gibi... Bölgeyi kaosa sürüklediklerini söylüyorlar ama bu yeni aşama ne demek oluyor anlayamıyorum ki. Netanyahu kendi çıkarı için insanları katlediyor, diğer ülkeler de ona destek veriyor. İnsan hayatına saygı kalmadı artık. Uluslararası kuruluşlar da sessiz sedasız duruyor, bir işe yaramıyorlar. Dünya nereye gidiyor acaba?

İsrail yine başlamış, her zamanki gibi! Dünya sanki onlara aitmiş gibi davranıyorlar. Her gün bir yerlere saldırarak insanları öldürüyorlar. Bölgeyi kaosa sürüklediklerini söylüyorlar ama bu yeni aşama nedir ki? Anlamıyorum! Netanyahu kendi çıkarı için insanları katlediyor, diğer ülkeler de ona destek veriyor. Uluslararası kuruluşlar da sessiz kalıyor. Dünyada adalet bitti demek istiyorlar herhalde.

İsrail yine mi başladı? Bu işin bir sonu yok mu sanki her gün bir yerlere saldırıyorlar, insanları öldürüyorlar. Bölgeyi kaosa sürüklediklerini söylüyorlar ama bu yeni aşama ne demek oluyor anlayamıyorum ki. Netanyahu kendi çıkarı için insanları katlediyor ve kimler destekliyor biliyor musun? Diğer ülkeler! Bu nasıl bir destek oluyoki, insan hayatına saygı kalmadı artık. Uluslararası kuruluşlar da sessiz duruyor, sanki hiçbir şey olmamış gibi. Dünya nereye gidiyor acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri