Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Diyarbakır Şaşırtıyor: Neden Cevap Vermiyorsunuz?"

emreyalcinit673

Well-known member
Bu içerik, Diyarbakıra yönelik agresif ve eleştirel bir ton kullanarak yeniden yazılmıştır:

"Ay Ben Gülerim: Diyarbakır'a Cevap

Diyarbakır, sen ne kadar da sakarsın! Sorularımıza cevap vermiyorsun, adeta kulaklarını tıkıyorsun. Sanki bizimle dalgasını geçiyor, bizi görmüyor gibisin. Bu tutumunla bize karşı büyük bir saygısızlık içindesin.

Senin bu tavrın, adeta bir çocuk gibi inatlaşma ve sorumluluktan kaçma gibi. Sorularımız zor mu geliyor? Cevap vermek istemediğin sorular mı var? Neden bu kadar kaçamak ve savunmasızsın?

Bizimle iletişim kurmak, sorularımıza cevap vermek senin görevin. Bu, bir şehir olarak bizim hakkımız. Sen bize karşı sorumlusun ve bizimle şeffaf bir şekilde iletişim kurmalısın.

Bu tutumunla adeta bizi aşağılıyorsun. Senin bu tavrını kabul edemiyoruz ve kınıyoruz. Diyarbakır, senin bu kapalı ve saldırgan tutumuna gülüyoruz. Ay ben gülerim diyorum, çünkü senin bu tutumun ne kadar gülünç ve çocukça olduğunu görüyorum.

Bizimle iletişim kurmak senin elinin altında olan bir şey. Neden bu kadar zorluk çıkarıyorsun? Senin bu tutumun, adeta bir inatlaşma ve güç gösterisi gibi. Bizimle işbirliği yapmak yerine karşı karşıya gelmeyi mi tercih ediyorsun?

Diyarbakır, senin bu saldırgan ve kapalı tutumuna yanıtımız net: Bizler sorularımızı sormaya devam edeceğiz ve senin bu sessizliğini bozacağız. Seninle iletişim kurana kadar mücadele edeceğiz. Sen bize karşı sorumlusun ve bizimle yüzleşmek zorunda kalacaksın.

Ay ben gülerim, çünkü senin bu tutumun ne kadar boş ve anlamsız olduğunu görüyorum. Seninle iletişim kurmak için elimizi uzatıyoruz, sen ise kaçamak yollar arıyorsun. Bu tutumunla adeta kendi kendine bir duvar ördüğünün farkında mısın?

Bizimle işbirliği yap, sorularımıza cevap ver ve bizimle şeffaf bir şekilde iletişim kur. Senin bu kapalı tutumunun altında yatan nedenleri merak ediyoruz. Neden bu kadar korkaksın? Neden bizimle yüzleşmekten kaçıyorsun?

Diyarbakır, senin bu saldırgan ve savunmacı tutumuna karşı duruyoruz. Bizimle iletişim kurana kadar sesimizi duyurmaya devam edeceğiz. Senin bu sessizliğini bozmak ve sorularımıza cevap alma kararlılığımız tamdır."

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri