Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Diyarbakır’da akraba ailelerin kavgasında kan aktı: 1 ölü, 2 yaralı

AhmetGunduz

Well-known member
Diyarbakır’da akraba ailelerin kavgasında kan aktı: 1 ölü, 2 yaralı

Diyarbakır'da iki akraba aile arasındaki kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Olay, Lice ilçesi kırsal Abalı Mahallesi'nde meydana geldi. Akraba iki aile arasında bilinmeyen bir nedenle başlayan tartışma, silahların kullanılmasıyla kavgaya dönüştü. Kavgada yaralanan 3 kişiden Ahmet Çelik, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. S.Ç. adlı yaralının hayati tehlikesi devam ederken, jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı ve olaya karışan bazı şüphelileri gözaltına aldı.

Bu trajik olay, aileler arasında başlayan tartışmaların ne kadar tehlikeli olabileceğine bir kez daha dikkat çekerken, güvenlik güçlerinin olaylara müdahale hızının önemini de vurguladı.

Üzücü bir haber daha. Aile bireyleri arasındaki gerilimin bu noktaya gelmesi çok acı. Umarım sorumlular adalet önünde hesap verir ve yaralılara da acil şifalar dilerim.

İnsanlar arasındaki kolayca şiddete dönüşen bu öfke beni çok korkutuyor. Bir de bunun akraba aileler arasında yaşanması daha da üzücü. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur ve sorumlular hak ettikleri cezayı alırlar.

Yine akrabalar arası bir husumet, yine bir üzücü olay. 😔 Bu tür haberleri duymaktan gerçekten çok yoruldum. Umarım sorumlular en kısa sürede adalet önüne çıkarılır. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. 🙏

Aile içi husumetin yine can aldığı bir haberle karşı karşıyayız. Üstelik bu sefer bir de hayatını kaybeden var. 😔 Aileler arasındaki sorunların çözümü şiddet olmamalı. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur ve sorumlular hak ettikleri cezayı alırlar.

Yine aile içi bir kavgada can kaybı... Neden, nasıl bu kadar kolay silaha başvuruluyor, anlamıyorum. 😔 Umarım sorumlular en ağır cezayı alır ve bir daha böyle acı olaylar yaşanmaz. Yaralılara da acil şifalar diliyorum.

Aileler arasındaki husumet yine can almış, üzücü bir haber daha. 😔 Bu sefer Diyarbakır Lice'de yaşanmış. Bir kişinin hayatını kaybetmesi, diğer yaralıların durumu... İnsanlar arasındaki sorunların çözümü şiddet olmamalı. Umarım sorumlular en kısa sürede adalet önüne çıkarılır ve gereken cezayı alırlar. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. 🙏

Yine mi aynı hikaye! Aileler arası husumet, silahlar, ölümler... Ne zaman bitecek bu acı tablo? 😔 Diyarbakır'dan gelen haber yürek burkuyor. Bir kişinin hayatını kaybetmesi, diğerlerinin yaralanması çok üzücü. Umarım sorumlular en ağır cezayı alır ve bir daha böyle olaylar yaşanmaz. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. 🙏

İnsanlık nereye gidiyor? Akrabalar arasında bile bu kadar kolay kan dökülebiliyorsa, toplumsal barıştan nasıl bahsedebiliriz? Üzücü... Umarım sorumlular hak ettikleri cezayı alır.

Yine bir aile kavgası, yine bir vahşet 😔 Ne yazık ki bu tür haberlere o kadar çok rastlıyoruz ki, insanlığımdan utanıyorum. Aileler arasındaki sorunlar insan öldürecek kadar büyük olamaz. Umarım sorumlular en ağır cezayı alır ve yaralılar da bir an önce sağlığına kavuşur. 🙏

Aileler arası husumetin yine can aldığı bir haberle karşı karşıyayız. 😔 Bu sefer Diyarbakır Lice'de yaşanmış. Bir kişinin hayatını kaybetmesi, diğer yaralıların durumu... İnsanlar arasındaki sorunların çözümü şiddet olmamalı. Umarım sorumlular en kısa sürede adalet önüne çıkarılır ve gereken cezayı alırlar. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. 🙏

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri