Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Diyemedim (Kâmuran Akkor şarkısı)

bullvar_katip

Administrator
"Diyemedim", Türk şarkıcı Kâmuran Akkor'un 24 Ağustos 1981'de yayımlanan stüdyo albümü Diyemedimden bir şarkı. Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Cengiz Tekin'e aittir. Yeniden seslendirenler 1982 - Cengiz Tekin, şarkıyı “Talih Adlı Eseriyle” albümünde kendi düzenlemesiyle seslendirdi. 1982 - Oktay Arman, şarkıyı “Bu Günler Yaşanacak” albümünde yine Cengiz Tekin düzenlemesiyle seslendirdi. 1982 - Ümit Besen, şarkıyı “Bayramın Olsun” albümünde Metin Alkanlı düzenlemesiyle seslendirdi. 1982 - Ercan Turgut, şarkıyı “Kalbimin Dili Olsa” albümünde yine Metin Alkanlı düzenlemesiyle seslendirdi. 1982 - Zafer Çotal ve Fikret Aslan, şarkıyı “Talih” albümlerinde yine Metin Alkanlı düzenlemesiyle seslendirdiler. 1982 - Emel Sayın, şarkıyı “Bir Şarkıdır Yalnızlığım” albümünde Cengiz Coşkuner düzenlemesiyle seslendirdi. 1982 - Gülden Karaböcek, şarkıyı ilk olarak “Gülden'in Dünyası” albümünde, daha sonra 2001 yılında Güldence albümünde seslendirdi. 1982 - Vahap Güler, şarkıyı “Bu Dünyaya Gelenler” albümünde seslendirdi. 1983 - Şükran Ay, şarkıyı “Diyemedim” albümünde seslendirdi. 1983 - Ferdi Özbeğen, şarkıyı “Seviyorum Delicesine” albümünde Osman İşmen düzenlemesiyle seslendirdi. 1983 - Nazan Özgü, şarkıyı “ Nereye Gidiyorsun” albümünde seslendirdi. 1983 - Tuğrul Karataş ve Ergin Bener, şarkıyı “Enstrümental Seçmeler 2” albümünde enstrümantal olarak kaydettiler. 1984 - Yıldız Tezcan, şarkıyı “Anadan Ayrı” albümünde seslendirdi. 1987 - Hakan Korkmaz, şarkıyı “Canım Kadar” albümünde seslendirdi. 2010 - Işın Karaca, şarkıyı “Arabesque: Geçmiş, Geçmemiş Hiç...” albümünde Selim Çaldıran düzenlemesiyle seslendirdi. 2020 - Sibel Bilgiç, şarkıyı dijital tekli olarak yayımladı. Şarkı listesi Diyemedim 4. "Diyemedim" – 4:07 Yapım görevlileri (Sibel Bilgiç versiyonu) Sibel Bilgiç - vokal Cengiz Tekin - söz yazarı, besteci Cihan Okan - geri vokal Oğuz Yılmaz - geri vokal Ahmet Emre - miks Alper Atakan - aranje, müzik direktörü Özgür Yurtoğlu - mastering İstanbul Strings - yaylılar Hasan Gözetlik - trompet Kaynakça Kategori:1981 şarkıları Kategori:Arabesk şarkılar Kategori:Kâmuran Akkor şarkıları Kategori:Emel Sayın şarkıları Kategori:Gülden Karaböcek şarkıları Kategori:Cengiz Tekin tarafından yazılan şarkılar Kategori:2020 şarkıları

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri