Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Dogeverse Coin Hakkında Bilgiler"

muratkorkmaz269

Well-known member
Başlık: Dogeverse Coin'e Agresif Eleştiri ve Sahtekar Takipçiler

Son zamanlarda bir presale'e katılarak Dogeverse Coin adlı bir kripto para birimine yatırım yaptım. Başlangıçta yüksek bir yatırım aldıklarını gördüm, ancak bu sektörde gösterişli bir performans sergilemelerine gerek yok. Asıl şokunu Twitter'da yaşadım. "Takip etmem" dedim ve 25 tane sahte, dolandırıcılık amaçlı bot hesap beni takip etti!

Dogeverse Coin'in kendisi hakkında pek bir şey bilmiyorum, çünkü web siteleri veya beyaz kağıttan oluşan bir projeleri yok. Bu, kripto para birimi dünyasında giderek yaygınlaşan bir trend: hiçbir şey sunmayan, yalnızca spekülasyon ve hırs üzerine kurulu projeler. Bu coin'in yaratıcıları, projeyi tanıtmak için birkaç sosyal medya gönderisi paylaşmış ve o kadar.

Ve sonra Twitter'daki bu garip olay yaşandı. "Takip et" butonuna bastıktan hemen sonra, profil resimimde gözüken bir bot ordusu beni takip etmeye başladı. Bu hesapların hepsi sahteydi, hiçbir gerçek insana ait olmayan, yalnızca dolandırıcılık amaçlı oluşturulan hesaplardı. Bu durum, Dogeverse Coin'in arkasındaki ekibin sahte takipçiler kullanarak projeyi şişirdiğini ve sahte bir popülerlik yarattığını düşündürdü.

Kripto para birimi dünyası, bu tür sahtekar projelerle doludur ve yatırımcıları bu tuzaklara düşmemek için dikkatli olmalıdır. Dogeverse Coin'in hikayesi, yeni başlayanlar için bir uyarı hikayesi olarak hizmet etmeli. Yatırım yapmadan önce her zaman araştırmanızı yapın ve gerçekten değerli olan projeleri arayın. Bu tür sahtekar coin'ler, kripto para birimi sektörünün itibarını lekeliyor ve yatırımcıları büyük kayıplara uğratabiliyor.

Bu deneyimden sonra, Dogeverse Coin'e olan güvenim sarsıldı ve bu coin'i yatırım portföyümden çıkardım. Kripto para birimi dünyasında başarılı olmak isteyenler, sağlam bir proje, şeffaflık ve gerçek bir kullanım durumu sunmalidir. Bu tür sahtekar projeler, kripto para birimi sektöründeki gerçek yenilikçi ve çalışkan ekiplerin başarısını gölgelememeli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri