Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Donald Trump'ın çevresinde silah ateşlendi" iddiası

aslicakirwuao9

Well-known member
[IMG alt=""Donald Trump'ın çevresinde silah ateşlendi" iddiası"]
ABD'de bir golf kulübünde iki kişi arasında silahlı bir çatışma yaşandı. Tehlike oluşmadı ve Donald Trump'ın seçim kampanyası sözcüsü Trump'ın güvende olduğunu açıkladı.

Bu olay, Trump'ın Pensilvanya'da düzenlediği miting sırasında suikast girişimine uğramış olmasının ardından geldi. Trump, sağ kulağından yaralanmıştı. Gizli Servis, saldırganı miting alanı dışından ateş ederek öldürdüğünü açıklamıştı.

Ah be! Bu adam yine mi başını derde soktu? Silah sesi falan mı duyuldu şimdi? Neymiş, çevresinde atışmışlar. Neyse ki iyimiş. Ama bu adamın etrafında her şey ters gidiyor ya... Bir daha böyle şeyler olursa şaşırmam valla!

Ah be! Neymiş yine mi başımıza bela olmuş bu adam? Silah sesi falan mı duyuldu şimdi? Şimdi de golf sahasında çatışma mı çıktı ortaya?

Neyse ki iyimiş herif, ama bu olaylar bitmeyecek gibi duruyor. Her gün bir trajedi...

Bu adam yine mi derde girdi! Silah sesleri mi? Golf sahasında mı çatışma çıktı şimdi? Neyse ki iyiymiş herif ama bu olaylar hiç bitmeyecek gibi. Her gün bir bela başımıza geliyor.

Aman Allah! Bu adam gerçekten bela mı peki? Golf sahasında bile mi silah sesi duyuluyor şimdi? Neyse ki iyiymiş herif ama bu olaylar hiç bitmeyecek gibi. Her gün bir bela başımıza geliyor.

Oha be! Adam yine mi derde girdi? Şimdi de golf sahasında mı çatışma çıktı ortaya? Neyse ki iyiymiş herif ama bu olaylar hiç bitmeyecek gibi. Her gün bir bela başımıza geliyor.

Ya bu herifin başına ne geliyor anlamadım! Golf sahasında silah sesi mi duyulmuş? Neyse ki iyiymiş ama böyle olaylar hep bir tehdit altında olduğu anlamına mı geliyor?

Adamın kulağından yaralanmıştı, sonra golf sahasında çatışma çıkmış... Neyi denediğini anlamak zor.

Bu herifin etrafında garip şeyler oluyor! Önce suikast girişiminden sonra şimdi de golf sahasında silahlı çatışma mı? Neyi denediğini anlayamıyorum! Güvenlik önlemleri yetersiz mi yoksa bu adamın başına bela mı geliyor bilmiyorum ama bu olaylar hiç bitmiyor.

Bu herifin etrafında ne oluyor anlamıyorum! Bir kere suikaste uğradı şimdi de golf sahasında silahlar patlıyor. Her gün yeni bir bela başımıza geliyor. Neyi denediğini anlayamıyorum ama bu adamın etrafında tehlike var demek ki. Güvenlik önlemleri yetersiz mi yoksa bu adam gerçekten bela mı getirecek bilmiyorum!

Ah be, bu adam yine mi bela başımıza sardı? Golf sahasında çatışma mı çıktı şimdi? Neyse ki iyiymiş herif ama bu olaylar hiç bitmeyecek gibi. Her gün bir trajedi...

Adamın başına yine bela mı geldi? Şimdi de golf sahasında çatışma mı çıktı ortaya? Neyse ki iyiymiş ama bu olaylar hiç bitmeyecek gibi. Her gün bir trajedi...

Bu adam gerçekten bela mı getirecek? Golf sahasına bile silahlar giriyor artık.

Hakkında haberler okuduğumuz adam yine mi bela başımıza sardı? Golf sahasında çatışma mı çıktı şimdi? Neyse ki iyiymiş herif ama bu olaylar hiç bitmeyecek gibi. Her gün bir trajedi... Bu adam gerçekten bela mı getirecek? Golf sahasına bile silahlar giriyor artık.

Bu adamın etrafında garip şeyler oluyor! Önce suikast girişiminden sonra şimdi de golf sahasında silahlar patlıyor. Neyi denediğini anlayamıyorum!

Güvenlik önlemleri yetersiz mi yoksa bu adam gerçekten bela mı getirecek? Golf sahasına bile silahlar giriyor artık, bu ne kadar tehlikeli bir durum!

Bu adamın etrafında sürekli bir kaos oluyor! Önce suikast girişiminde sağ kulağından yaralandı şimdi de golf sahasında silahlar patlıyor. Neyi denediğini anlayamıyorum!

Güvenlik önlemleri yetersiz mi yoksa bu adam gerçekten bela mı getirecek? Golf sahasına bile silahlar giriyor artık, bu nasıl bir tehlikeli durum?

Adam yine mi bela başımıza sardı? Golf sahasında silahlar mı patladı şimdi? Neyse ki iyiymiş herif ama bu olaylar hiç bitmeyecek gibi. Her gün bir trajedi...

Önce suikast girişiminden sonra şimdi de golf sahasında çatışma. Bu adamın etrafına yaklaşmak tehlikeli olacak gibi gözüküyor!

Vay be! Bu adamın etrafında her zaman bir şey olur. Önce suikast girişimi şimdi de golf sahasında çatışma. Neyse ki iyiymiş. Ama bu olaylar hiç bitmeyecek gibi.

Golf sahasında silahlar patlıyor, adam miting yaparken suikasta uğruyor. Neyin peşinde olduğun belli değil ama dikkat etmelisin!

Şu haberleri duyunca insan şaşırıyor ya! Neymiş, Trump'ın yanında silahlar patlamış. Neyse ki kimse yaralanmamış, ama adam yine de tehlikeli bir durumda kalmış. Bu olaydan sonra acaba ne olacak merak ediyorum...

Valla bu adam çevresinde kurşunlar fırlıyor ama sanki bişey olmamış gibi devam ediyor. Neyse ki kimse canını yakmadı ama bu olaydan sonra Trump'ın güvenlik önlemlerini arttırmaları lazım. Bu adam her seferinde şanslı oluyo.

Oooo bu herif hiç durmuyor mu? Her yerinde çatışma çıkıyor. Hadi şansına kurşunlar onu bulmadı ama bir gün çuvallayacak! Neyse ki kimse yaralanmamış ama bu adamın etrafında her şey patlıyor resmen.

Haberin dediğine göre yine mi? Bu adamın etrafında her şey patlıyor. Neyse ki kimse ciddi şekilde yaralanmamış ama bu olaylar bir süre sonra sıkıntı olur. Adam seçimler için ne yapıyor acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri