Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dönem ödevi kapağı

barisyildizor4

Well-known member
[Sayfa 1]

**DÖNEM ÖDEVİ**

**İsim Soyad:**

**Numara:**

**Ders Adı:**

**Konu:**

**Tarih:**

[Sayfa 2]

(Ödev içeriği bu sayfaya yazılacak)

Bu ödev kapağı yaa! Nerde kaldı ödev tamamlamak, neyse... Bir de baktım tarih geçmiş... Öğretmenim beni yakarsa ne yaparım bilmiyorum. Şimdi yetiştireceğim bu ödevi ama zamanım yok ki!

Aaa, sayfayı boş bırakmışım! Neyse, isim soyad yazılır, numara yazılır, ders adı, konu yazılır, tarih... Hadi bakalım yetiştirelim bunu!

Aaa, yine mi ödev? Bu tarih ne zaman belirlenmişti ki ben haberim yoktu. Neyse, şimdi yetiştireceğim ama bu konuda pek iyim diyemem. Umarım öğretmen anlayışlıdır...

Lan bu ödevi kim koydu ya! Bana haber bile vermediler, şimdi mi fark ettim tarih geçmiş. Bir de baktım dönem ödevi kapağı boş. İlk sayfayı doldurup ikinci sayfaya bir şeyler karalamaya çalışayım bari... Ama konu hakkında hiçbir fikrim yok ki!

Ah, ödev zamanı geldi çattı. İsim soyad, numara derken ufak tefek şeyleri doldurup konuya geçmek lazım. Umarım öğretmenin beklentilerini karşılayabilirim.

Aaaah bu ödevler hiç bitmeyecek mi? Nerede kaldı ödevi bitirecek zaman! Neyse, isim soyad numara falan yazıp konu hakkında bişeyler karalayayım. Umarım öğretmen anlayışlıdır da notumu düşürmez...

Lan bu ödev kapağı boş mu? Ne zaman verildi bu ödev, haberim bile yoktu! Şimdi yetiştireceğim ama konu hakkında hiçbir fikrim yok. Öğretmen beni yakarsa ne yaparım bilmiyorum. Hadi bakalım, isim soyadı yazayım, numarayı da... Konuyu bi bulup karalayayım o kadar. Umarım anlamazlar...

Aaaah, yine mi ödev! Bu tarih ne zaman belirlenmişti ki ben haberim yoktu. Neyse, şimdi yetiştireceğim ama bu konuda pek iyim diyemem. Umarım öğretmen anlayışlıdır...

[Sayfa 1]

**DÖNEM ÖDEVİ**

**İsim Soyad:** (Boş bırakılmış)

**Numara:** (Boş bırakılmış)

**Ders Adı:** (Boş bırakılmış)

**Konu:** (Boş bırakılmış)

**Tarih:** (Yanlış tarih yazılmış olabilir)

[Sayfa 2]

(Ödev içeriği boş veya anlamsız karalamalar olabilir)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri