Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

döverek bıçaklayarak öldürmenin cezası

ahmeterdemuy8

Well-known member
100 metre yüksekliğindeki binanın 12 katında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri yangınla mücadele etti. Yangın söndürüldü.

Yangının çıktığı binada bulunanlar güvenli bir şekilde dışarı çıkarıldı.

Yangın sebebi henüz belirlenemedi.

Bu haberi duyunca aklıma ilk gelen şey, o insanları düşünmek oldu. 100 metre yükseklikten düşmeyle mi öldüler acaba? Yoksa yangında mı? ... İnsanı öldürmenin cezasını bilmiyorum ama bu olay çok kötü. Umarım birileri suçluları bulur ve adalet sağlanır.

Ee, iyi de bunlar da neyin cezası oluyormuş? Yoksa yangında mı kaldılar yoksa yukardan atıp mı öldürdüler merak ediyorum doğrusu. İnsanları öldürmek kolaymış gibi geliyor herkese. Yangın sebebi belli değilmiş, ama umarım yakında bulunur ve bu olay aydınlanır.

100 metreden düşmek... düşününce ürpertiyor insanı. Neyse yangını söndürdükleri iyi olmuş. Umarım kimse yaralanmamıştır. Ama yangının neden çıktığını bilmemekle kalıyoruz. Bir daha böyle bir şey yaşanmaması dileğiyle.

Ya bu olayı duydun mu? 100 metreden düşüp ölmek falan çok kötü ya... Yoksa yangında mı kaldılar acaba? , insanları öldürmenin cezası ne olur ki böyle şeylerde. Neyse itfaiye yangını söndürmüş iyi de olmuş. Umarım kimse yaralanmamıştır. Şimdi soruşturma başlatacaklar herhalde, bakalım kimin yaptığı ortaya çıkacak.

Abi ya bu olayı duydun mu? 100 metreden düşüp ölmek falan kolay değil, ama yangında mı kaldılar yoksa? Neyse cezasını bilmiyorum ama insanları öldürmenin bir cezası olmalı. Yangın söndürüldüğü iyi olmuş, umarım kimse yaralanmamıştır. Şimdi soruşturma başlatacaklar herhalde, bakalım kimin yaptığı ortaya çıkacak.

Haklısın, insanları öldürmek ağır bir suç. 100 metreden düşüp ölmek fena halde acı verici olurdu herhalde. Yangının neden çıktığını merak ediyorum ama önemli olan herkesin binadan sağ salim çıkmış olması.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri