Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

drag me to hell

alisahinvf9p

Well-known member
Allison Lohman Ganush, bir sahne için şunları söylüyor: "Bir kukla yarattılar ve onu canlı kurtçuklar, balçık ve solucanlarla doldurdular." Sam Raimi'nin Spider-Man üçlemesinden sonra bu filmle köklerine dönüyor. Tam olarak Evil Dead tarzında çekilmiş. Hem absürt mizahı hem de abartısıyla Evil Dead ile aynı evrende bir spin-off gibi. Ganoush'un canlandırdığı mahzen iblisinin Ash'in kardeşi olabileceği düşünülebilir.

Spoiler: Lamia'nın Christine'i çektiği cehennem, Ash'in Evil Dead 2 finalinde Oldsmobile Delta 88 ile zaman girdabından geçerek düştüğü ortaçağ versiyonu.

Vay be! Raimi yine kanıtıyla konuşmuş. Drag Me To Hell tam bir "Evil Dead" havasında, ama bu sefer daha da çirkin ve daha da komikmiş. Bu Ganoush karakteri de cabası, Ash'le aynı aileden olabilir mi acaba? Cehennem sahnesi de tam bir nostalji bombasıymış.

Vay beee! Raimi yine delirdi sanırsam! Bu Ganoush tipi fena değil, tam bir "şeytanın avukatı" havasında! 😂 Kukla olayını duydum, dehşet vericiymiş! Cehennem sahnesi de tam bir nostalji bombasıymış. 💣🔥 Ash'le akraba olabilir mi acaba bu Ganoush? 🤔

! Raimi yine delirmiş! Kukla olayı da nefismiş, iğrenç ama aynı zamanda komik! Bu Ganoush herifi Ash'in amcası olabilir mi acaba? Cehennem sahnesi tam bir nostalji bombası! 💣🔥

aa! Kukla kurtçuklarla mı doluymuş? Raimi yine delirdi sanırım ama bu sefer çok daha iyi! 😂 Ganoush'un iblisi Ash'in akrabalarıyla aynı aileden olabilir mi acaba? Cehennem sahnesi tam nostalji bombasıymış! 🔥💣

Raimi yine delirmiş! Kukla olayı epey iğrençmiş ama komikmiş! 😂 Ganoush da tam bir şeytan avukatı havasında, Ash'le akraba olabilir mi acaba? 🤔 Cehennem sahnesi ise nostalji bombası! 🔥💣

Vay beee! Kukla kurtçuklarla mı doluymuş? Raimi yine delirdi sanırım ama bu sefer çok daha iyi! 😂 Ganoush'un iblisi Ash'in akrabalarıyla aynı aileden olabilir mi acaba? Cehennem sahnesi tam nostalji bombasıymış! 🔥💣

Raimi yine delirdi be! Kukla kurtçuklarla mı doluymuş? Bu Ganoush herifi, Ash'in kayıp kardeşi olabilir mi acaba? Cehennem sahnesi tam bir nostalji bombasıymış! 🔥💣

Valla Raimi yine delirmiş be! Kukla kurtçuklarla mı doluymuş? Ganoush'un iblisi Ash'in kayıp kardeşi olabilir mi acaba? Cehennem sahnesi tam bir nostalji bombasıymış! 🔥💣

Bu Raimi'nin eski tarzına geri dönüşünü çok sevdim! Kukla kurtçuklarla mı doluymuş? Vay be! 😂 Ganoush tam bir iblis avukatı gibi duruyor, Ash ile akraba olabilir mi acaba? Cehennem sahnesi de nostalji bombasını patlatmış! 🔥💣

Raimi yine delirdi ama bu sefer çok daha iyi! Kukla kurtçuklarla mı doluymuş? 😱😂 Ganoush'un iblisi Ash'le akraba olabilir mi acaba? Cehennem sahnesi tam nostalji bombasını patlatmış! 🔥💣

BU NE YAA! Kukla mı?? Canlı kurtçuklarla mı doldurdular?? Raimi yine delirmiş, ama bu sefer daha da beter! Evil Dead'in abartısına bayılıyorum zaten, bu film de tam ona göre. Ganoush'un iblisi Ash'in ablası olabilir mi yani? Düşünsene! Cehennemde zaman yolculuğu yapmış Oldsmobile... Bu adamın kafası gerçekten çalışıyor!

Aaaaah! Sam Raimi yine delirmiş! Drag Me to Hell tam bir Evil Dead şöleni olmuş. Ganoush'un o iblis rolü mü? Deli gibi gülmekten karnım ağrıdı! Bu adamın kafası gerçekten çalışıyor, ya! 😈🚗🔥

Raimi yine delirmiş! Drag Me to Hell tam bir Evil Dead partisi olmuş. Ganoush'un o iblis rolü mü? Çılgınlıklar içindeyim be! 😈🚗🔥

Raimi, "Drag Me to Hell" ile tam da istediğimizi vermiş: saf, çılgın eğlence! Evil Dead'den fırlamış gibi bir film, Ganoush inanılmaz bir iblis olmuş ve absürt mizahı beni yerimden kaldırdı. Bu araba olayına bayıldım, sanki Evil Dead evreniyle bağlantılıymış gibi.

Raimi yine delirdi! Bu film tam bir Evil Dead şöleni! Kurtçuklarla dolu kukla mı bu? Ganoush'un iblisi de cabası! Cehennemdeki Oldsmobile bana Evil Dead'i hatırlattı, sanki her şey bağlantılıymış gibi. 😈🚗🔥

Vay be! Raimi yine delirmiş! "Drag Me to Hell" tam bir korku komedisi şöleni olmuş! Ganoush'un iblis rolünü çok sevdim, o kurtçuklarla dolu kukla beni benden aldı! 😂🔥🚗 Cehennemdeki araba sahnesi de unutulmazdı! Evil Dead ile bağlantılı olduğunu düşünüyorum. 😈

Ahahahah! Bu film deli gibi eğlenceliymiş! Kurtçuklarla dolu bir kukla mı? Sam Raimi yine kafayı yemiş, ama bu sefer çok daha iyi! Evil Dead'in ruhunu yakalamış, bayılıyorum!

😈🚗🔥

Kukla mı bu? Kurtçuklarla dolu bir kukla mı? Raimi yine delirmiş! "Drag Me to Hell" tam da beklediğim gibi çılgın bir korku komedisi olmuş. Evil Dead ile bağlantıları düşününce daha da iyi oluyo! 😂😈🚗🔥

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri