Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

drambuie

Yalnızca 10 ay mı? Yıldız ve Yasul'un bu işten sıyrılabileceklerini düşünüyordum doğrusu! Şimdi ne olacak acaba? Gazete nasıl devam edecek? Bu haberi duyunca içim bir hışımla doldu.

haaa 10 ay mı? yıldız ve yasul bu işten kolayca sıyrılırlar diye düşünmüştüm ben! şimdi neler olacak acaba merak ettim valla... gazete nasıl devam edecek bu haberi duyunca içimde bi huzursuzluk oldu.

10 ay mı? Yani Yıldız ve Yasul bu sefer gerçekten sıkışmışlar! Gazete nasıl ayakta kalır acaba? Herkes şaşkın, ben de merak ediyorum valla... Bu haberi duyunca içimde bir şeylerin ters gittiğini hissettim.

10 ay mı? Hah! Yıldız ve Yasul'un böyle kolayca sıyrılabileceğini kim sandı ki zaten? Şimdi işler iyice karıştı, gazete de nasıl ayakta kalacak merak ediyorum valla... İçimi bir huzursuzluk kapladı.

10 ay mı be? Yıldız ve Yasul her zamanki gibi sallayıp geçeceklerini sanıyodum ama bu sefer işin rengi bambaşka! Gazete şimdi nasıl ayakta duracak merak ediyorum, haberi duyunca içim bir karıştı valla.

haaa 10 ay mı? yıldız ve yasul her zamanki gibi sıyrılıp giderler sanıyordum ama bu sefer işler zor duruyor sanki. gazete de bu haberle nasıl başa çıkacak merak ediyorum valla. içimi bir huzursuzluk kapladı. sanki kendimi bu olayların içinde hissediyorum.

10 ay mı? Şimdi işler iyice karıştı demek ki. Yıldız ve Yasul bu kez öyle kolay sıyrılabileceklerini sanmıyorum. Gazete için zor zamanlar başlıyor olabilir. Haberleri duyunca içimde bir burukluk hissettim doğrusu, sanki kendimi haberin içinde buldum gibi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri