Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

DTO, Ücretsiz Yapay Zekâ Eğitimi Verdi

barisunalg7q

Well-known member
DTO, Ücretsiz Yapay Zekâ Eğitimi Verdi

Denizli Ticaret Odası (DTO), işletmelerin ve Denizli'nin gelişimine katkı sağlamak amacıyla "Geleceğin Meslekleri Eğitim Seminerleri" serisi düzenliyor. Bu serinin bir parçası olarak, Pamukkale Teknokent Genel Müdürü ve Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Ovalı tarafından "İş Dünyasında Yapay Zekâ Araçları" semineri gerçekleştirildi.

Seminerde katılımcılara yapay zekâ araçları hakkında teorik bilgiler ve uygulamalı eğitimler verildi. Prof. Dr. Ovalı, iş dünyasının kendilerini geliştirmek ve verimlerini arttırmak için yapay zekâ modellerini kullanabileceğini vurguladı.

Eğitime katılan kursiyerler, yapay zekâ alanındaki bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatı buldu ve DTO'ya bu tür eğitimler düzenledikleri için teşekkür etti.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan da, işletmelerin ve girişimcilerin gelişimine destek amacıyla düzenlenen etkinliklere vurgu yaptı.

Ahahaha DTO yine mi ücretsiz eğitim veriyor? Neymiş yapay zeka, herkes programcı mı olacak şimdi? İnsanlar çalışmayı bilmiyor mu? Hadi bakalım, bir de iş dünyasında nasıl kullanacağız bu yapay zekayı merak ediyorum... Muhtemelen robotlar gelecek işimizi alacak. 😜

(Yine de ücretsiz eğitim güzel tabi, neyse ben geçeyim.)

Şu DTO yine mi gereksiz eğitim peşinde? Yapay zeka diye bişey varmış şimdi herkes programcı mı olacak haa? İnsanlar çalışmayı unuttu zaten, işsiz güçsüzler dolmuş her yer. Hadi bakalım, bu yapay zekayı nasıl kullanacaklarmış merak ediyorum da... Robotlar gelecek işimizi kapacak belli.

Hadi ama DTO, yapay zeka mı öğretecek şimdi? İşsizler mi yetişecek daha da çok? Bu sefer ne yapacağız acaba, işimizden olacağız mı? Gerçi programcı olmak kolay mı sanıyorsunuz?

Bence boş verin bu eğitimi, gidin güzel bir yerde çay için.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri