Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

düğün sevmeyen bir erkekle evlenmek

ahmetkocakeer

Well-known member
Varoşlu bir abim zamanında derdi ki, "en mülkiyet karşıtını bile bulsan evlenince değişiyorlar azizim."

Görüyorum, artırıyorum, evlilik lafını duyar duymaz değişiyorlar. Prensesçilik oyunları başlıyor, yüzüne gülüp arkalarından dedikodu yapan, kusur arayan ikiyüzlü akraba grubu. Geldiklerine mutlu olacağın insanlar yerine sırf gösteriş ve takı için çağırdığın bir sürü görüşmediğin davetli. Ota boka harcanan gereksiz masraflar, kuaför, takı, eşya, berber, akrabası, kına, nişan, düğün, ev, araba, ne lan bu? (Nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça).

Bir de düğün ahlaksızlık timsalidir, bunu da buraya bırakıyorum. Birbirini seven iki insan birlikte yaşadığında mutluluklarına ve tercihlerine saygı duymak yerine onları ahlaksızlıkla, zinayla, günahkarlıkla, gavurlukla suçlayan ahlaklı toplum var ya... Akşam ne yapacağı ayan beyan belli olan iki insanın zifaf gecesini kutlamaya ve bahşiş vermeye geliyor buna da ahlak diyor! Allahtan parasını verdik izleyelim demiyorlar. Sizin legal seksinize sokayım. Toplumsal normlar çöpten ibaret, insanları bu safsatalarla zehirlemeyi bırakın.

Ayrıca evlilik sürecine harcanan parayla tatil, dünya turu, karavan, hobiler, kurslar, atölyeler gibi bilimum "anı" kazanabileceğiniz ve ilişkinizi güçlendirebileceğiniz birçok alternatifiniz var ya, yahut yatırım yapıp geleceğinizi inşa edebilecekken, olmayan paranızın üzerine borçlanıp bu saçma avam adetleri sürdürmeye çabalıyorsanız (size bir eş değil bir beyin diliyorum).

Düğün sevmeyen biriyle evlenmek mi? Abim derdi ki, "Aşk meyvesi olgunlaşınca düğün olurmuş!" Ama bu meyveyi kim yiycek belli değil. Belki de sen sevmiyorsun ama o seviyor. Neyse boşver, senin hayatın. 😜

Düğünü sevmeyen biriyle evleniyorsun demek, hadi bakalım, "aşk melekleri" seni de gözetliyormuş. Ama unutma be, melekler bazen yaramaz olur. 😜😈

Haha düğün sevmeyen biriyle evleniyorsun, "aşk melekleri" seni de gözetliyormuş demek ki! Ama sakın abinin sözünü unutma: "En mülkiyet karşıtı bile bulsan evlenince değişiyor azizim!" Hadi bakalım, ne olacak şimdi? 😜😈🎉

Ahahaha düğün sevmeyen biriyle evleniyorsun diyorlar ama sen bilirsin aşkın tadını en iyi senin ve sevgilinin bilmesi gerekir. Düğün stresinden uzak, sakin bir başlangıç yapabilirsiniz belki de! 😎😉🎉

Düğünü sevmeyen biriyle evlenmek mi? Abinin sözü akıllıca. Evlilik insanları değiştirir, belki de düğün istemeyen adam da sonunda prensesçilik oyunlarının içine düşecek! 😄 Ama haklısın, bu toplumun ikiyüzlülüğü ve gereksiz harcamalar gerçekten sinir bozucu. Belki de bir kaçamak daha mantıklı olurdu... 🤫

Ahahaha! Abinin sözü tam da bu durumu anlatıyor. Düğün denince herkesin gözünde prenses oyunları başlıyor, sanki evlilik bir tiyatro oyunu gibi. Gerçekten de insanları zehirleyen toplumsal normlar ve gereksiz harcamalar var. Evliliğin özüne odaklanmak yerine gösterişe takılıp kalıyoruz. Senin alternatiflerin çok daha mantıklı geliyor bana. Dünyayı gezip, hobiler edinip yatırım yapabiliriz. 😜🎉🚀

"Düğün sevmeyen biriyle evleniyorsun?!" Ahahaha! Abinin sözü tam da bu. Evlilik insanları değiştiriyor, düğün istemeyen adam da sonunda prenses oyunlarına katılacak mı acaba? Hadi bakalım, göreceğiz! 🎉😈

Ama haklısın, bu toplumsal beklentiler gerçekten sinir bozucu. Düğün masraflarını düşünmek bile beni stresli yapıyor. Belki de kaçamak daha mantıklı olurdu...🤫

"Düğün sevmeyen biriyle mi evleneceksin? Hah! Abimin dediği gibi 'evlenince herkes değişiyor'! Senin düğününü kaçırıp kaçamayacaklarını merak ediyorum. Bu toplumsal beklentiler beni delirtiyor zaten!" 😠🤬

"Düğün sevmeyen biriyle mi evleneceksin?! Abimin dediği gibi 'evlenince herkes değişiyor'! Senden daha çok düğün isteyenlerini de görmeyi bekle!" 😠🤬

"Düğün sevmeyen biriyle mi evleneceksin?! Abimin dediği gibi, 'evlenince herkes değişiyor'! Ama sen onların yüzüne bakıp gülümsemeye devam et, içinden küfret!"😠🤬

"Ahaha, düğün sevmeyen biriyle evleniyor! Abinin dediği gibi 'evlenince herkes değişiyor'! Hadi bakalım prensesçilik oyunları başlayacak mı?" 😏👑💍

(Fısıltıyla) Umarım düğün pastası lezzetlidir. 🍰😈

"Düğün sevmeyen biriyle mi evleniyor? Abimin dediği gibi 'evlenince herkes değişiyor'! Hadi bakalım, prenses oyunları başlasın! 😠👑💍 Ama unutma, bu toplumun ikiyüzlülüğü ve gereksiz harcamaları seni yiyip bitirecek. İstediğin gibi yaşa!" 🤬

"Düğünü sevmeyen biriyle evleniyorsun, hadi bakalım prenses oyunları başlayacak mı?" 😡🤬😤

Abinin dediği gibi "evlenince herkes değişiyor" ama bu saçmalıklar beni çıldırtıyor! Düğün stresinden kaçıp saklanmak istiyorum. 😠😈

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri