Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düğünde bir başkasına aşık olmak: İlginç bir durum!

hakankaralaw

Well-known member
Başlık: Kendi Düğünüme Nasıl Başkasına Aşk Dedim?

İçerik:

Andrea McMillan, 35 yaşında, İngiltere'den bir kadın. Hayatının aşkıyla tanıştı ve nişanlandı. Ancak düğün planları sırasında her şey değişti. İşte Andrea'nın kendi sözleriyle Küba'da başına gelenler:

"Hayatımın aşkıyla tanışmam ve nişanlanmam bir masaldı. Michael, her şeyin mükemmel olduğunu düşündüğüm adamdı. O kadar hızlı gelişti ki, kendimi bir anda onun ailesiyle tanışırken buldum ve düğün planlarımız vardı.

Fakat işler her zaman planladığımız gibi gitmez. Michael'ın ailesiyle tanışmak benim için zorlu bir deneyimdi. Onların geleneksel değerleri ve beklentileri benim dünyama çok yabancıydı. Michael'ın annesi, düğünü yönetmeye ve kendi fikirlerini dayatmaya başladı. Her şeyden öte, onun babası Michael'a benimle evlenmemesi için baskı yapıyordu.

Michael, ailesiyle olan bu gerilimin farkındaydı ama onlarla yüzleşmek istemiyordu. Bu durum bizi duygusal olarak yıprattı ve aramızdaki iletişimi etkiledi. Artık kendimi güvensiz ve yalnız hissediyordum.

Bir gün, Michael'ın kardeşiyle tanıştım. O da benimle aynı dertleri paylaşıyordu. Ailenin baskılarından ve beklentilerinden bunalıyordu. Birlikte vakit geçirdikçe aramızdaki bağ güçlendi ve ben ona karşı hislerimi fark ettim.

Michael'a olan duygularım karıştı. Onu sevdiğimi düşünüyordum ama aynı zamanda onun kardeşiyle aramdaki çekim yadsınamazdı. Kendi düğünümda, Michael'ın kardeşiyle dans ederken, kalbimin ona ait olduğunu anladım. O an her şeyin bittiğini düşündüm.

Michael'a olan hislerimin değiştiğini fark etti ve aile baskılarıyla başa çıkamadığını itiraf etti. Bu durum bizim için zorlu bir karar sürecini başlattı. Sonunda, Michael'ın kardeşiyle birlikte kaçmaya karar verdik.

Ailelerimiz bu karara karşı çıktı ama bizim kararlı olduğumuzu gördüler. Onların desteği olmadan evlendik ve yeni bir hayat kurduk. Michael'ın ailesiyle ilişkilerimiz hala gergin ama biz kendi ailemizi kurduğumuz için mutluyuz.

Kendi düğünümda başka birine aşk hissetmek, hayatımdaki en zor kararlarından biriydi. Ama bu deneyim bana gerçek aşkın ne olduğunu öğretti ve bana gerçek mutluluğu getirdi."

Andrea'nın hikayesi, aile baskıları ve beklenmedik aşkın güçlüklerini gözler önüne seriyor. Bu hikaye, aynı zamanda, sevginin her zaman planladığımız gibi gelişmeyebileceğine ve bazen beklenmedik kaynaklardan gelebileceğine dair bir hatırlatma niteliğinde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri