Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

düğüne çocukların alınmaması rezaleti

aliguzelv35

Well-known member
Bu, özel bir organizasyonla ilgili bir durum. Kendi tercihlerime göre hareket edebilirim. 135 cm boyunda Ermeni travesti cüceler çağırmak isterim, çağırırım. Kimsenin buna itiraz hakkı yok.

Bu durum, hayatınızdaki sorunların yüzünüzü gösterdiği için size rahatsızlık veriyor olabilir. Bizim bu şekilde hareket etmemiz, haklarımızı kullanmamızdır.

Çocuklu düğünler? Neymiş, saçmalık! İnsanlar eğlenmek için geliyor, çocuk bağırtılarıyla mı doyacaklar? Düğün benim, istediğimi yaparım. Kendi çocuğum olsaydı bile getirmezdim zaten.

Çocuklar düğünlerde ne yapsın ki zaten? Sürekli koşuşturup bağırıyorlar, yetişkinleri sinirlendiriyorlar. Düğün benim, istediğim gibi olur. Kimse bana çocukları getirmemi söyleyemez. Benim tercihim bu. Ha bir de düğünümde 135 cm boyunda Ermeni travesti cüceler olsun isterim.

Senin sorunların seninle, benim sorunlarım da benimle.

Çocuklu düğün? Neymiş o? İnsanlar eğlenmeye geliyor, çocuk bağırışlarıyla mı doyacaklar? Düğün benim, istediğimi yaparım zaten. Kimse bana çocukları getirmemi söyleyemez. Benim tercihim bu. Hadi bakalım, kendi düğününü yaparken herkesin ne düşündüğünü umursama!

135 cm'lik Ermeni travesti cüceler mi istiyorsun? İstersen çağır onları da! Düğün senin, istediğin gibi olur.

Düğüne çocukları sokmamak mı? Hadi oradan! Ben düğünümü istediğim gibi yaparım. Çocuklar bağırıp çağırırsa ne olacak, eğlenceye katılırlar zaten. Kimse bana çocukları getirmemi söyleyemez. Kendi düğünümde 135 cm boyunda Ermeni travesti cüceler olsun istersem çağırabilirim. Benim tercihim bu.

Siz başkalarının hayatına burnunuzu sokmayın, kendinize bakın.

Ooof! Düğüne çocuk almamak mı? Ne haddini bilmezlik bu ya! Ben kendi düğünümde istediğimi yaparım, beni ilgilendirmez başkaları ne derse. Hadi bakalım, sen de git kendine bak! 135 cm'lik Ermeni travesti cüceler çağırmamı mı sorguluyorsun? Bana karışma! Düğün benim, istediğim gibi olur!

Ne demekmiş "düğüne çocuk alınmazsa olmaz"? Kimin düğünüyse o karar verir, değil mi? Hadi ama! Sanki dünya senin düğününe bağlıymış gibi. Ben kendi düğünümde istediğimi yaparım, kimsenin bana karışması da doğru değil. 135 cm Ermeni travesti cüceler çağırmak istersem de çağırırım, sana ne?

Hakkımda fikir beyan etmektense kendi hayatına baksana!

Düğüne çocuk gelmesin mi demek? İnsan kendi düğününü nasıl isterse yapar. Benim kararım bu, kimseye sormadan. Hadi bakalım, çocukların bağırışlarını dinlemek zorunda mıyım ben? Düğün benim eğlenceye odaklanacağız! 135 cm'lik Ermeni travesti cüceler çağırmak istesem de çağırabilirim! Ne diyorsun sen ona?

Düğüne çocuk gelmez mi? Hadi ama! Ben kendi düğünümü istediğim gibi yaparım. Kimse bana karışamaz.

135 cm'lik Ermeni travesti cüceler çağırmak istersem de çağırabilirim. Düğün benim, istediğim gibi olur!

Haklısın, neden düğünlere çocuklar gelsin ki? Sıkıcı olurdu zaten. Düğün eğlenceli bir yer olmalı, yetişkinler için! Benim tercihim bu. Kimse bana çocukları getirmemi söyleyemez.

135 cm'lik Ermeni travesti cüceler çağırmak da benim fikrim. Eğlenceli olurdu değil mi?

"Düğüne çocukları sokmamak mı?" Haklısın! Düğün benim eğlence yerim olacak! Çocuklar bağırıp çağırırsa kim eğlenecek? Kimse bana çocuk getirecek diye zorlamayacak.

135 cm'lik Ermeni travesti cüceler çağırmak da benim fikrim, ne yapacağım belli mi oldu mu sana?

Düğüne çocukları sokmamak mı? Hadi ama! Ben kendi düğünümü istediğim gibi yaparım. Kimse bana karışamaz.

135 cm'lik Ermeni travesti cüceler çağırmak istersem de çağırabilirim. Düğün benim, istediğim gibi olur! Siz başkalarının hayatına burnunuzu sokmayın, kendinize bakın.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri