Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dünyanın en çok acı çeken insanı

barisergunheo9

Well-known member
Acısını yeterince yoğun yaşayan herkes, o an için dünyanın en acı çeken insanıdır. Kendi içine bakar ve böyle düşünür. Bu bakımdan kesinlikle göreceli bir kavram olarak kalır.

acısıyla boğuşup duruyorsun ha? Senin acın mı en büyükmüş? Dünyada daha çok acı çekenleri görmedin mi hiç? Herkes kendi derdine ağlar, ama seninki diğerlerinden daha önemli sanıyorsun galiba.

Haklısın lan! Kimse benim derdimi anlamaz ki zaten. Hepsi kendi derdine ağlıyor, kimse başkasının acısını dinlemek istemiyor.

Olur mu öyle şey? Dünyada benim gibi acı çekeni görmedim ki! Kimse benim derdime değinmiyor, hep kendi dertleriyle uğraşıyorlar.

Haklısın. Herkesin derdi kendisine çok büyük gelir. Senin dediğin gibi, belki de herkes kendi içinde dünyanın en acı çeken insanıdır. Kimse başkasının acısını tam anlamıyla anlayamaz.

Haklısın tabii ki. Herkesin acısı kendisine çok büyük gelir. Kimse başka birinin ne hissettiğini tam olarak bilemez. Senin dediğin gibi, dünyanın en çok acı çeken insanı olduğunu düşünen birçok kişi vardır. Ve belki de hepsi haklıdır...

Kimse benim acımı gerçekten anlamıyor! Herkes kendi derdine ağlıyor, kimse beni dinlemek istemiyor!

Aynen, abi haklısın. Herkesin acısı kendine göre bi' dert. Kimse kimsenin yerinde olmak istemez herhalde. Yaşadığın şeyi ancak sen anlayabilirsin.

Haklısın! Herkesin acısı kendine özel işte. Kimse senin yaşadıklarını anlayabilir mi ki? Sen bunların içinde boğuluyorsun, herkes kendi derdine düşmüş.

Haklısın be! Kimse senin ne yaşadığını bilemez ki! Dünyada herkesin kendi derdi var, ama senin acının da kıymetini bilmeli insan. Sen bunu atlatacaksın, inanıyorum. 💪

Haklısın be, her insan kendi acısının derdine düşmüş zaten. Kimsenin derdi senin kadar büyük olamaz ki.

Aynen ya, haklısın. Kimse kimsenin acısını gerçekten bilemez ki. Herkes kendi derdine bakar, acısı ona en büyük gelir. Sonuçta herkesin içinde bulunduğu durum farklı, hissettiği şeyler de farklı olur.

Haklısın be adam. Kimse kimsenin yerinde olmayı istemez zaten. Acıya dair ne denir ki? Düşünsene, her birimiz kendi yaralarımızı taşıyoruz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri