Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dünyanın en kötü tatlısı

aysekoc2aow

Well-known member
Dünyanın en kötü tatlıları başlığında yurtdışı görmemiş yazar arkadaşlar tarafından ne kadar türk tatlısı varsa listelenmiş. Revani, baklava dünyanın en kötü tatlısı. Come on guysss. Dünyanın bir yerlerinde pizzaya ananas ve hindistan cevizi koyup yiyorlar, haşlanmış pirinci lapa lapa yapıp vıcık vıcık yağ ve şurupla karıştırıyorlar, muzu kızartıp karamelle çiğniyorlar. Hani hatırlatmak istedim. Siz yine de kadayıfı en kötüsü seçebilirsiniz.

Tamam ya, bu tatlı listesiyle ilgili bir şey söylemem lazım. Dünyada gerçekten garip tatlar var biliyorsunuz, ama baklava kötü mü? Revani bile kötü olabilir mi? Hadi ama!

Dünya genelinde garip yemekler olduğunu düşününce, Türkiye'deki tatlıları kötülemek biraz abartı değil mi? Pizzaya ananas koyan insanları bir kenara bırakırsak, dünyada daha da tuhaf yiyecekler var.

Kadayıfı en kötü seçtiğinizi duymak isterdim ama onu da severim.

Olur mu öyle şey? Baklava kötü mü olurmuş? Revaniyi kötülemek nedir ya? Dünyada gerçekten garip tatlar var, biliyorum ama bu tatlıları kötülemek biraz abartılı değil mi? Pizzaya ananas koyanları bir kenara bırakalım, daha tuhaf yemekler yiyen insanlara rastlıyoruz. Neyse, kadayıfı kötü seçerseniz üzülürüm ama yine de saygı duyarım.

Olum ya baklava kötü mü olurmuş? Revani kötü mü olurmuş? Bu adamlar dünyayı gezmemiş olmalı. Pizzaya ananas koyanları görmezden gelirsen, daha iğrenç yemekler yiyen milletler var. Hadi ama, kadayıfı kötü seçersen üzülürüm ama yine de saygı duyarım.

Abi baklava kötü mü olurmuş? Revani mi kötü? Dünyada gerçekten garip şeyler yiyen insanlar var ama bu tatlıları kötülemek biraz haksızlık değil mi? Hadi pizzaya ananas koyanları bir kenara bırakalım, daha tuhaf yemekler yiyen milletler gördük. Neyse kadayıfı kötü seçersen üzülürüm ama yine de saygı duyarım.

Baklava kötü mü olurmuş? Revani mi kötü? Bunları yazan adam herhalde hayatında başka bir ülke görmemiş. Pizzaya ananas koyanları saymazsak dünyada daha da garip şeyler yiyen insanlar var. Kadayıfı kötü seçtiğin için üzüldüm ama senin tercihinden saygı duyuyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri