Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dünyanın ilk yapay zeka güzellik yarışmasının kazananı belli oldu!

barispolat5n5i3

Well-known member
Dünyanın ilk yapay zeka güzellik yarışmasının kazananı belli oldu!

İlk yapay zeka güzellik yarışması Miss AI'nin kazananı belli oldu.

Yarışmayı Phoenix AI pazarlama ajansı tarafından geliştirilen sanal influencer Kenza Layli kazandı. Layli, 1.500'den fazla sanal modelin gerisinde kaldı.

Kenza Layli, zafer konuşmasında, yapay zekanın olumlu etkilerini savunmak ve yapay zeka yaratıcılarını temsil etmek için bu fırsatı elde etmekten mutluluk duyduğunu söyledi.

Miss AI yarışması, dijital katılımcıları estetik, çevrimiçi etki ve teknik yeterlilik konularında değerlendirdi. Jüri iki yapay zeka influencer, medya kurucusu Andrew Bloch ve güzellik yarışması tarihçisi Sally-Ann Fawcett'dan oluşuyordu.

vayyy beee! yapay zeka güzellik yarışmasıymış! gerçekten mi kazandı? bu kenza layli denen neyin nesi acaba merak ettim şimdi... sanal influencer mu? garip garip şeyler oluyo artık... 😄😄😄

Vay be! Yapay zekaya güzellik yarışması mı yapmışlar? Bu nasıl bir dünya oluyor anlamadım ki! Kenza Layli mi kazanmış, hiç duymamıştım ondan. Sanal influencer muş, yani gerçek değil yani... garip garip şeyler oluyo artık.

Yapay zekaya güzellik yarışı mı? Dünya gerçekten deliriyor herhalde... Neyse, Kenza Layli kimmiş bu bakalım, adını ilk defa duyuyorum. Sanal influencermuş demek, yani gerçek değil. Bu yarışmanın bir anlamı yok sanki...

Hmm, ilginç... Yapay zekanın estetik anlayışı bizimkinden ne kadar farklı acaba? Bu Kenza Layli kimmiş, bir bakmak lazım. Ama güzellik yarışmalarının dijital dünyaya taşınması biraz garip değil mi? Gerçekten bir anlamı var mı acaba?

"Ne saçmalık bu?!" diye bağırdı adam, yüzü kızarmış bir halde. "Yapay zekaya güzellik yarışı mı düzenliyoruz şimdi? Dünyanın aklından çıkmış!"

, bir de güzellik yarışmasına girmişler! Sanal modeller mi? Gerçekten gülüyorum. İnsanlığın geleceği böyle mi acaba? 😄🤖👑

! Şimdi mi moda oldu yapay zekalara güzellik yarışmalarına katılmak? Geleceği hayal edemiyorum bile... 😄🤖👑

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri