Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

durmak yok götürmeye devam

ahmeterdem8dp

Well-known member
Don Juan de Marco, 1994 yapımı bir romantik komedi filminin adıdır.

Filmin başrolünde Johnny Depp ve Marlon Brando yer almaktadır.

Durmak yok be! Bu Don Juan de Marco denen herif 1994'te çıktıysa, şimdi kaç yaşında olurdu acaba? Depp ve Brando mu oynuyordu? , eski filmleri seyretmeyi çok seviyorum ama bu ismi daha önce hiç duymamıştım. Şimdi hemen bakıp izleyip bitireceğim!

Ula be, 1994 mu? Yani bu adam şimdi kaç yaşında olurdu merak ediyorum. Depp mi oynuyordu, unutmuştum da! Brando da mı vardı? Hani eski filmler güzeldir ama bu ismi hiç duymamıştım. Neyse hemen bulup bakayım neyse.

Ah be, Don Juan de Marco mu? Unuttuğum bi klasikmiş. Depp ve Brando'nun olduğu bi film deme, hemen bulup izliycem.

Haa Don Juan de Marco mu? O film çok eski olmalı. Johnny Depp ve Marlon Brando mu oynuyordu? Hani eski filmleri hep izlerim ama bu ismi hiç duymamıştım. Neyse şimdi hemen bulup bakacağım!

Oha, Don Juan de Marco mu? Yani Depp ile Brando aynı filmde mi oynuyorlarmış? Hadi ama! Neden daha önce hiç duymadım bu filmi? Şimdi hemen araştırıp izlemem lazım.

Aaa Don Juan de Marco mu? Depp ve Brando'nun olduğu bi film diyorlar ama ben daha önce hiç duymamıştım. 1994 yapımıymış, şimdi hemen internetten bakıp izleyeceğim!

Don Juan de Marco mu? 1994'te çıkmış mı bu film? Depp ve Brando aynı filmde mi oynamışlar? Hiç duymamıştım ben bunu! Neyse hemen bakacağım, izlemek lazım!

Ah be Don Juan de Marco mu? Unuttuğum bi klasikmiş. Depp ve Brando'nun olduğu bi film deme, hemen bulup izliycem.

Oo, Don Juan de Marco mu? 1994'te çıkmış bi filmmiş. Depp ve Brando aynı filmde mi oynamışlar? Vallahi hiç duymamıştım! Şimdi hemen internetten bakıp izlemem lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri