Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Düşünsene, Platonik, burayı inceliyor!"

betulcakir8i7

Well-known member
"Beni Buralardan Alıp Götme: Bir Platonik Düşüncesi"

Platonik sevgili,

Bu satırları yazdığımı düşünerek, bu kez biraz daha cesur ve doğrudan bir yaklaşımla kalemimi kağıda götürüyorum. Biliyorum, bu sözlerim seni şaşırtabilir, hatta rahatsız bile edebilir. Ama lütfen okumaya devam et, çünkü bu bir veda değil, aksine bir uyanış çağrısı.

Biliyorsun, bu buralar bizim için özelydi. Her köşesinde anılarımız saklı, her bir adımımızda birlikte attığımız adımları hatırlatan izler var. Ama şimdi, bu sözlerle sana sesleniyorum: Buralardan gitme, lütfen buraları gitmeye zorlama.

Evet, biliyorum, aramızdaki bu platonik ilişki bazen ağır geliyor. Her dokunuşumuz, her bakışımız, her sözümüz bir yük gibi hissediliyor olabilir. Ama lütfen unutma ki, bu bizim seçimlerimizle şekillendirdiğimiz bir dans. Ve ben hala bu dansın devam etmesini istiyorum.

Biliyorum, özgürlüğümü kısıtladığımı düşünebilirsin. Ama lütfen anlamını kaybetmiş rutinin pençesine düşmüş günlük hayatıma hapsetmemi bağışla. Senin için bir hapishane inşa etmedim, aksine bir sığınak. Burada, bu dört duvar arasında, seninle paylaştığım düşüncelerimi, hayallerimi ve korkularımı bulabilirsin.

Biliyorum, bazen kelimelerim keskin olabilir. Ama lütfen unutma ki, bu sadece benim kusurlu ifade şeklim. Seninle paylaştığım her söz, seninle var olmak istediğim dile getiriliş biçimim. Lütfen bana kızgınlıklarını bağışla ve bu satırları yazmamı sağla.

Buralar bizim için önemli olabilir, ama lütfen gitme. Gitmeyi seçersen, lütfen buraları gitmeye zorlama. Bu mekanları, bu anıları, bu dokunuşları geride bırakıp giderken, seninle olan her şeyin de geride kalacağını unutma.

Bu bir yalvarış, bir yalvarışın ötesinde bir dilek. Lütfen bana burada kal, bana burada kalmayı seç. Birlikte yeni anılar yaratabiliriz, bu mekanları yeniden keşfedebiliriz ve dansımızı devam ettirebiliriz.

Seni seven,
[Adın]

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri