Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

duvar resmi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseKoc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyseKoc

Well-known member
Akrilik boya ile yapılan, duvara çizilen resimler genellikle duvar çizimi olarak adlandırılır. Ben sizinle ilk duvar çizim denememi paylaşmak istiyorum. Seyahart sayfasında bu tablonun duvara resimlenmiş halini gördüm ve çok hoşuma gitti, ben de çizmeliyim dedim. Süreç aslında çok basit ama boyun fıtığı oldum galiba. Anatomi atlasını açıp destek almak zorunda kaldım çünkü çizer gerçekten tüm detaylara dikkat etmiş, zaten boş zamanlarında tıbbi illustrasyonlar çizen biriymiş. Eski fizyoterapist arkadaşlarım beni linç ederler, "ne biçim kemik çizmişsin nerde bu costaların anatomisi" derler diye çok korktum. Elimden geldiğince ben de anatomik resmetmeye çalıştım. Duvarın eni 4.5 metre, boyu ise 2.6 metre. Çizim 18 saat kadar sürdü. Tablonun tam adı Takiyasha the Witch and the Skeleton Spectre. Hikayesi de çok hoşuma gitti. Japonya'da mahkumlardan oluşan devrimcilerin lideri ihanete uğrayarak ölüyor ve ölen liderin kızı bir cadıyla anlaşarak bu hayaleti çağırarak düşmanlarından intikam almak istiyor. Samurayları çizmeye üşendim maalesef. Ben gölgelendirme bilmediğim için vektörel çizim gibi oldu ama napalım ilkin günahı olmaz diyip geçiyorum. Çav. Süreci anlattığım bir dakikalık reels videosu buradayı. Tablonun orijinal hali de burada.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri