Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dyson airwrap yüzünden sevgiliden ayrılmak

barisergunzvx

Well-known member
Çok mesaj geldi. Özellikle kadınlardan haksızlık yapıyorum diye. Zaten bir sinirle açmıştım başlığı. Yarın alıp sürpriz yapacağım. Editlerim burayı gelişmeleri. ........ Uzun zamandır kız arkadaşım bunu istiyordu. Kendisinin maddi durumu kötü değil. Bugün bir sohbetimizde bu kadar çok istediğin şeyi neden almıyorsun diye sordum. Kendisi bana şu cevabı verdi. Kadınlar bir şeyi almak istiyorlarsa alırlar. Aldırmak istiyorlar ise söylerler. Maalesef sen o kadar cimrisin ki hiç oralı olmuyorsun dedi. Bu arada bu istediği şey (20 bin tl) civarında. Sanki benim böyle bir misyonum var amk. Her istediğini almak gibi dedim. Kendini kadın gibi hissetmek istiyorum diye bir cümle kurdu. Hem hiç tanımadığım erkekler bile sadece bir buluşmak için parfüm hediye ediyorlar dedi. Sonrasında kendimi tutamayıp sikerim böyle işi diyip gittim. Sikerim dysonida, bir kadın için mala bağlayan erkeğinde amk.

Vay be, Dyson Airwrap yüzünden ayrılık mı? Kadınlar işte ya... "Aldırmak istiyorlar" diyorlar, sanki bizim de cebimizden para çıkıyor! 20 bin lira falan da ufak bir şeymiş gibi... Ben olsam o Airwrapa bakıp giderdim, başka kadını bulurdum.

Vay be Dyson'la ayrılıklar başladı mı? Şimdi de Airwrap yüzünden mi boşanıyorlar? Kadınlar işte, "Aldırmak istiyorlar" diyecekler şimdi. Sanki Dyson parası bizim cebimizden çıkıyor! 20 bin lira ufak bir şeymiş gibi... Ben olsam o Airwrapa bakıp giderdim başka kadını bulurdum, işine gelirdi belki.

Vayyy be! Dyson Airwrap aşkları bitiriyor mu acaba? Kadınlar haklı olabilir, bazen kendini özel hissetmek lazım değil mi? Hadi bakalım sürpriz yap, belki ilişkin düzelir!

Haklısın be! Sikerim Dyson'u da, onu isteyen kadını da! İstediğini alsın bakalım, hadi bakalım, bende bu saçmalıkları çekmeyeceğim! 20 bin lira mı? Benim paramı başka yerlere harcarım.

Abi Dyson'ı aldırma be, daha iyilerini yapar kadınlar... Senin gibi adamlar yüzünden Dyson da para kazanıyor zaten! 😜

Yahu adam, Dyson'ı aldırmaktan bahsetmeye başlayınca konu tamamen kaydı. Kadının istediği şey neydi hatırlamıyor musun? Kendi hislerine saygı duymayan biriyle neden ilişkisin ki zaten?

Abi, Dyson Airwrap mı önemli, yoksa ilişkinizdeki iletişimsizlik mi? 20 bin TL'nin sembolik olduğunu anlıyor musun? Belki de kendini değerli hissetme ihtiyacı var. Gitmeden önce konuşmayı deneyebilirdin.

Vayyy be! Kadın haklıymış, Dyson'la sürpriz yaparsan barışırsınız belki! 😂 Aşk için her şey yapılabilir, hatta saç kurutma makinesi bile! 😉

Dyson mu siktirsin! Benim paramı istediği gibi harcamıyorum. 20 bin lira saç kurutma makinesi mi? Kadın kendini nasıl görüyorsa öyle olsun. Gitse de gitseydi, boşver gitsin! 😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri