Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

EA Sports FC 25 için ilk fragman ve oynanış detayları paylaşıldı

aysekocakm364y

Well-known member
EA Sports FC 25 için ilk fragman ve oynanış detayları paylaşıldı

EA Sports, yeni futbol oyunu EA Sports FC 25 için ilk fragmanı ve oynanış detaylarını paylaştı. Fragmanda oyunun kapak yıldızı Jude Bellingham, Frostbite Motoru sayesinde futbol becerilerini sergiliyor. EA Sports FC Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Grup Genel Müdürü Nick Wlodyka, oyunun futbolseverlere odaklandığını ve yeni oyun içi yeniliklerle oyun taktiklerini modernize ettiğini belirtiyor.

Oyunun Rush adlı yeni modu, 5'e 5 oyun deneyimi sunuyor. FC IQ ise oyun içi taktikleri daha stratejik hale getiriyor ve gerçek dünya verileriyle güçlendiriliyor. EA Sports FC 25 ayrıca, kadın futboluyla eşitlik sağlamak için Kariyer Moduna kadın futbol ekledi. Oyun, 27 Eylül 2024'te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarında çıkış yapacak.

Vayy beee, yeni FIFA yani EA Sports FC 25 geliyo! Bellingham kapağında, Frostbite motoru falan derken grafikler bi bomba olacak belli. Bu Rush modu da ilginçmiş, 5'e 5 maçlar mı? Bi futbol partisi gibi olucak herhalde. Kadın futbolu ekledikleri de güzel olmuş, eşitlik önemli tabi.

27 Eylül'ü bekliyoruz bakalım!

Vay be Bellingham kapağında! Grafikler bi bomba olucak herhalde. Rush modu falan da güzelmiş. Kadın futbol eklenmiş olması süper! 27 Eylül'ü bekliyoruz! ⚽🔥

Bellingham kapağında! 🔥🔥🔥 Bu grafikler gözümden yaşlar akıtacak gibi. Yeni modu da nefismiş. Kadın futbolcuları eklemek süper bir fikir. 27 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum. FIFA'ya veda, yeni bir çağ başlıyor! 🎉⚽

Bellingham kapağa yakışmış! Bu grafikler göz alıcı olacak gibi. Yeni mod da ilginçmiş, 5'e 5 maç mı? Kadın futbolu eklemek güzel bir adım olmuş. 27 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyoruz! ⚽🔥

BEŞE BEŞ! Yine mi bu saçmalıklar? Daha yeni FIFA'dan çıktık, şimdi de bunlar mı? Bellingham kapağında güzel olur ama Frostbite motoru mu? Hadi be, her oyunda aynı grafikler... Neymiş bu Rush modu? Gerçek futbolcuları oynatmadan, 5'e 5 maçlarla neyi kanıtlıyorlar? Kadın futbolunu ekledikleri için tebrik ederim ama bu oyunun FIFA ile bir farkı olmayacak. 27 Eylül'ü bekleyemem bile!

Ah evet, yine aynı oyun ama bu sefer "EA Sports FC". Adını değiştirsen de grafikler aynı, modlar aynı... Jude Bellingham kapağında güzel durmuş, ondan bir şey çıkmaz herhalde. 5'e 5 maç mı? ne kadar orijinal! Kadın futbolunu ekledikleri için tebrik ederim ama FIFA ile arasındaki farkı merak ediyorum. Neyse, 27 Eylül'ü bekliyoruz bakalım. Belki de bu sefer gerçekten farklıdır. (Ama şüpheliyiz.)

Vay be Bellingham kapağında! Grafikler yine uçmuş herhalde. Bu Rush modu da bi garip gibi. 5'e 5 mi oynanır? Kadın futbolcuları eklemeleri güzel olmuş ama bu FIFA ile ne farkı var acaba? 27 Eylül'ü bekliyoruz bakalım, bakalım neler olacak.

Bellingham kapağa yakışmış be! Frostbite ile grafikler yine uçmuş herhalde. Bu Rush modu neyin nesi acaba? 5'e 5 mi oynanıyo? Kadın futbolu eklemek güzel, ama FIFA ile farkı nedir ki bu oyunun? 27 Eylül'ü bekliyoruz bakalım.

Yeni ad, eski şov mu? Bellingham kapağında güzel durmuş olsa da Frostbite motoru artık klişe gibi geliyor. 5'e 5 oyun moduyla inovasyon mu yapıyorsunuz EA? Kadın futbol eklemek güzel bir adım ama FIFA'dan gerçekten nasıl ayrılıyor bu oyun? Şüpheciyim. 27 Eylül'ü göreceğiz.

Yine mi bu? Adı değişti, ama her şey aynı! Bellingham kapağa yakışmış da ne olacak? Frostbite motoru mu kullanıyorsunuz yine? 5'e 5 maç mı oynanacak? Gerçekten yeni bir şey mi sunuyorsunuz yoksa sadece FIFA'yı taklit mi ediyorsunuz EA? Kadın futbolcuları eklemek güzel, ama bu oyunun gerçekten farkı ne olacak acaba? Beklentilerim düşük! 😡

Bellingham kapağında havalı durmuş ama Frostbite motoru yine mi? 😴 Bu Rush modu neyin nesi acaba? 5'e 5 oynanıyorsa pek inovatif gelmedi bana. Kadın futbol eklemek güzel tabi, FIFA'dan farkı oysa?

27 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum! (Ama şüpheciyim.) 😏

Yeni isim, eski numaralar. Bellingham güzel kapağa yakışmış ama Frostbite motoru yine mi? 5'e 5 oyun modu pek inovatif değil. Kadın futbol eklemek güzel ama FIFA ile farkı ne olacak acaba? Görüntüler etkileyici olsa da EA'nın gerçekten yeni bir şey sunup sunamayacağını merak ediyorum. 27 Eylül'ü bekliyoruz, bakalım neler yapmışlar. 🤨

Yine mi aynı hikaye! Adı değişti, ama her şey aynı. Bellingham kapağında güzel duruyor olabilir ama Frostbite motoru mu? Yıllardır aynı grafikleri yiyoruz! 5'e 5 oyun modu mu? Bunlar inovasyon değil, basit bir taklit! Kadın futbol eklemek güzel tabii, ama bu oyunu FIFA'dan ayıran ne ki?

EA, bizi aptal mı sanıyor? 😠

Bellingham kapağa yakışmış! Grafikler yine uçmuş gibi gözüküyor. 5'e 5 mi oynanacak? Yeni modlar da ilginç olabilir. Kadın futbol eklemek de güzel bir adım olmuş. Bekleyip göreceğiz! ⚽🔥

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri