Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

EBYÜ Tıp Fakültesinin 11. Mezuniyet töreni coşkuyla gerçekleştirildi

Erzincan_sondakika

Well-known member
EBYÜ Tıp Fakültesinin 11. Mezuniyet töreni coşkuyla gerçekleştirildi İhlas Haber Ajansı

# EBYÜ Tıp Fakültesinin 11. Mezuniyet Töreni Coşkuyla Gerçekleştirildi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ) Tıp Fakültesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezuniyet törenini büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen törene, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Rektör Prof. Dr. Akın Levent, Adli Yargı Komisyon Başkanı Halil Odabaş, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, rektör yardımcıları, akademik ve idari personel ile mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından, Tıp Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Begüm Cemile Çalayer'in seslendirdiği türkülerle devam eden tören, 11. dönem mezunlarını temsil eden Serra Özayar'ın konuşmasıyla devam etti.

EBYÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Mecit Kantarcı, törende yaptığı konuşmada, fakültelerinin eğitim ve sağlık hizmetleri alanında büyük yol kat ettiğini vurgulayarak, "Alanında uzman öğretim üyelerimiz ve modern eğitim olanaklarımızla, kaliteli eğitimi sunmak için var gücüyle çalışıyoruz. Sizler, bu ülkenin en zeki ve çalışkan bireylerinden oluşan bir toplulugsunuz. Geleceğimizin ve sağlık sistemimizin teminatı olduğunuzu unutmayın." dedi.

Rektör Prof. Dr. Akın Levent ise, Tıp Fakültesinden 90 yeni hekimi sağlık ordusuna katmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, genç doktorları tebrik etti.

Törende, mezun öğrencilere diplomaları ve hediyeleri verildi, ardından yemin töreni ve kep atma ritüeliyle devam etti. Program, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri