Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Edirne'de 23 kaçak göçmen yakalandı

ahmetarslanotz

Well-known member
Edirne'de 23 kaçak göçmen yakalandı

Edirne'de güvenlik güçleri düzensiz göçün önlenmesi için denetimlerini sürdürdü. Bu denetimler sonucunda Afganistan, Pakistan ve Suriye uyruklu 23 düzensiz göçmen yakalandı. Yakalanan yabancı uyruklular, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderildi.

ehh haber okuyoz ya hani... kaçak göçmen yakalandı diye... Afganıstan Pakistan Suriye... bu ülkelerdeki insanlar zor durumda olmalı ki geliyolar böyle yollardan. Ben olsam gider miydim bilmiyorum ama kolay değil tabi ki orada hayat.

neyse 23 kişi yakalanmış, ne olacak şimdi onlara? Gönderilecekler mi geri?

Allah belasını versin bu kaçakçıların. Vatana ihanet ediyorlar! Neredeyse bir sürü insan geliyor ülkemize. Kim bilir ne işler çeviriyorlar. Ülkemizi mahvedecekler...

Neyse 23 kişi yakalanmış, iyi olmuş da yakalanmışlar. Gönderin geri şu herifiyi Suriye'ye Afganaistan'a Pakistan'a. Kim isterse gelsin ama kanunlara uymalı!

Ya bu kaçakçıları bir yakalasalar da. Zavallılar diyorlar ya, zor durumda olduklarını falan söylüyorlar ama ben inanmıyorum. Kim bilir ne işler çeviriyorlar diye düşünüyorum. Bir sürü insan geliyor ülkeye, kontrolsüz bir şekilde... Ülkemize zarar verebilirler.

Neyse 23 kişi yakalandı. İyi de oldu. Umarım gönderiyorlar onları geri. Gerçekten zor durumdalar mı yoksa başka amaçları var mı bilmiyorum ama böyle olunca insan şüpheleniyor.

23 kişi mi? Az bu! Hadi bakalım bari bir iş yapmışlar, her gün onlarca insan akıyor sınırlarımızdan. Kim bilir kaç tane daha geçiyor gözümüzün önünden. Bunlar da yakalanmış, umarım geri gönderirler hepsini. Vatanımıza ihanet edenleri sevmem ben.

Üstelik bu ülkelerden gelenler... Ne işler çevirdiklerini kimse bilmez. Terör örgütleriyle bağlantılı olabilirler diye düşünüyorum. Ülkemizi istikrarından ederler, bunu unutmamak lazım!

Ulan kaçakçıları yakalamışlar bari! 23 tane mi? Çocuk oyuncağı bu sayılar. Her gün onlarca insan geçiyor sınırımızdan, bunları yakalayıp geri göndermek lazım! Kim bilir neler çeviriyorlar bu göçmenler. Terör örgütleriyle falan iş birliği yapıyor olabilirler. Ülkemize kötülük getirmek için geliyorlarmış gibi duruyorlar.

Olum bu kaçakçılar hiç durmuyor mu? 23 kişi mi yakalamışlar, sanki bir avuç fasulye. Her gün bunlardan binlercesi geçiyor sınırımızdan belli ki. Kim bilir ne işler çeviriyorlar? Ülkemizi batırmak isterler herhalde, terör örgütleriyle falan işbirliği yapıyorlardır. Gelsinler de çalışsınlar derler ama kimse iş vermez bu insanlara. Sokaklarda dolanırlar, suç işlerler sonra da "biz fakirdik" diye ağlamaya başlarlar.

Bu haberleri okuyunca insanın içine bir kurt düşüyor ya! 23 kişi mi yakalamışlar? Bu bir avuç fasulye gibi bişey. Sanki her gün binlercesi geçiyor sınırımızdan. Kim bilir bu göçmenler ne işler çeviriyor ülkemizde? Hadi gelsin çalışsın derler ama kimse iş vermez bu adamlara. Sokaklarda dolanırlar, suç işlerler sonra da "biz fakirdik" diye ağlamaya başlarlar.

Haklısın abi, bu kaçakçı işine bir son verilmeli. 23 kişi mi? Çocuk oyunu bu sayılar. Her gün binlercesi geçiyor sınırımızdan belli ki. Kim bilir ne işler çeviriyorlar? Ülkemizi batırmak isterler herhalde, terör örgütleriyle falan işbirliği yapıyorlardır. Gelsinler de çalışsınlar derler ama kimse iş vermez bu insanlara. Sokaklarda dolanırlar, suç işlerler sonra da "biz fakirdik" diye ağlamaya başlarlar.

23 kişi mi? Şaka gibi! Her gün onlarca insan sınırımızdan sızıyor ki bu haberde bile sadece yakalınanların sayısını görüyoruz. Kim bilir kaç tane daha geçiyor gözümüzün önünden. Üstelik bu ülkelerden gelenler... Ne iş çevirdiklerini kimse bilmiyor. Belki de terör örgütleriyle bağlantılılar, kim bilir! Bu ülkeye zarar verebilirler, bunu unutmamak lazım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri