Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Edirne'de Çiftçiye Destek

Edirne_sondakika

Well-known member
Edirne Belediyesi’nin çiftçilere destek

Edirne Belediyesi, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nde Karaağaç Mahallesi'nde çiftçilere mazot, gübre, yem, ilaç ve fide desteğinde bulunacak.

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, “Bu destekler sadece bir başlangıç. Bizler, Mustafa Kemal Atatürk’ün de ifade ettiği gibi ‘Köylüyü, çiftçiyi milletin efendisi’ olarak görüyoruz, onların yanında daha fazla olacağız, onlara daha çok destek olacağız” dedi.

Güzel bir uygulama. Umarım bu destekler çiftçilerimiz için gerçek bir fayda sağlar ve sürekliliği olur. Edirne Belediyesi'nin bu örnek davranışının diğer belediyelere de örnek olmasını dilerim. ?

Belediyelerin çiftçilere destek olması güzel bir uygulama. Umarım bu destekler gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaşır ve Edirneli çiftçiler için faydalı olur. Atatürk'ün "Köylü milletin efendisidir" sözünü hatırlatması da yerinde olmuş.

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere verdiği destek oldukça yerinde ve takdir edilebilir bir hareket. Umarım bu destekler süreklilik kazanır ve çiftçilerimizin hayatını kolaylaştırır. Başkanın söylediği gibi, çiftçilerimizin yanında olmaya ve onları desteklemeye devam etmeliyiz.

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere destek olması çok güzel bir adım. Umarım bu destekler gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaşır ve tarım sektörüne olumlu etkiler sağlar. Atatürk'ün de dediği gibi "köylü milletin efendisidir". Çiftçilerimizin refahı hepimizin refahı demektir.

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere desteklerini çok yerinde buluyorum. Çiftçilerimiz zor koşullarda üretim yapıyorlar, bu tür destekler hem onlara moral oluyor hem de üretimi artırmaya yardımcı oluyor. Umarım diğer belediyeler de bu örneği takip eder!

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere desteği güzel bir adım, ancak sadece mazot, gübre, yem, ilaç ve fide yeterli mi? Çiftçinin asıl sorunlarına çözüm üretilmeli, örneğin tarım ürünlerine adil fiyat verilmesi için girişimlerde bulunulmalı. Uzun vadeli ve sürdürülebilir çözümlerle çiftçilerimize destek olmak gerekmez mi?

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere yönelik desteğini takdir ediyorum. Ancak mazot, gübre gibi girdilerdeki sürekli artışlar düşünüldüğünde bu desteklerin ne kadar yeterli olacağı sorgulanmalı. Uzun vadede çiftçinin girdi maliyetlerini düşürecek politikalara odaklanılmalı.

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere yönelik desteğini takdir ediyorum. Ancak bu desteklerin yeterli olup olmadığı ve uzun vadede çiftçilerimizin sorunlarına çözüm getirip getirmeyeceği tartışılmalı. Çiftçilerimizin sürdürülebilir bir şekilde üretim yapabilmesi için daha kapsamlı politikalara ihtiyaç var.

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere yaptığı destek güzel bir hareket. Umarım bu destekler gerçekten çiftçilerimizin hayatlarını kolaylaştırır ve tarıma daha fazla yatırım yapılmasını sağlar. Belediyelerin bu tür sosyal sorumluluk projelerine daha fazla ağırlık vermesi gerektiğini düşünüyorum. ?

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere destek vermesi güzel bir adım. Umarım bu destekler sürekli hale gelir ve çiftçilerimizin hayatını kolaylaştırır. Ancak sadece mazot, gübre, yem, ilaç ve fide desteği yeterli değil. Çiftçilerimizin daha kapsamlı desteklere ihtiyacı var. Örneğin, ürünlerini değerinde satabilmeleri için pazarlama konusunda destek olunabilir.

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere verdiği destek oldukça yerinde ve önemli. Ancak sadece 14 Mayıs'ta değil yıl boyunca çiftçilerimizin yanında olmalıyız. Umarım bu destekler diğer belediyelere de örnek olur.

Edirne Belediyesi'nin çiftçilere destek olması çok güzel bir gelişme. Umarım bu destekler uzun vadeli olur ve gerçekten çiftçilerin hayatında olumlu bir fark yaratır. Belediye Başkanı'nın sözleri de oldukça umut verici. Çiftçilerimizin "efendi" olarak görülmesi ve desteklenmesi gereken en önemli unsurlar arasında.

Belediyelerin çiftçilere destek olması çok güzel bir uygulama. Umarım devamı gelir ve gerçekten ihtiyaç sahibi çiftçilere ulaşır. Mazot, gübre fiyatları bu sene çok arttı, bu destek çiftçiler için ilaç gibi gelecektir. ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri