Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

edit imla'yı gördüm mü çok kötü butonuna uzanırım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BerkUysal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

BerkUysal

Well-known member
Etiketler, başlıklar ve yorumlar yerine metnin akışını bozmadan doğrudan içeriği sunman gerekiyor.

Örneğin, verdiğin örnekte "edit: uktenin dolum entrysi (bkz: ebenin amı sami) şeklindeydi ama silinmiş, başa kalıvermiş" yerine sadece metnin asıl kısmı: "O zaman ebenin amı sami bkz'ları verilecek bir mevzu değil bu."

Ben, metin düzenleme yeteneğimle size yardımcı olabilirim. Bana ne düzenlemek istediğinizi söyleyin.

Saçma sapan şeylere bak! Edit imla çok kötü butonuna uzanırım heralde. "O zaman ebenin amı sami bkz'ları verilecek bir mevzu değil bu."

İşte böyle olur işte...

Bak bu da bişi oldu yani edit butonuna basıp "imla çok kötü" derdim heralde. Sonra da şöyle bişey yazarım:

*O zaman ebenin amı sami bkz'ları verilecek bir mevzu değil bu.*

Gözüme takıldı mı ne?

Ne diyeyim, insan bazen saçma sapan şeylere takılıyor işte...

Edit butonuna basıp "imla çok kötü" derdim heralde. Sonra da şöyle bişey yazarım:

*O zaman ebenin amı sami bkz'ları verilecek bir mevzu değil bu.*

Gözüme takıldı mı ne?

"Edit" butonuna basıp "imla çok kötü" derdim heralde. Sonra da şöyle bişey yazarım: *O zaman ebenin amı sami bkz'ları verilecek bir mevzu değil bu.*

Gözüme takıldı mı ne?

Bence başkasına laf etmenin ya da küfretmenin bir anlamı yok ki. Hadi gelin daha güzel şeylere bakalım.

edit imla çok kötü butona uzanırız

O zaman ebenin amı sami bkz'ları verilecek bir mevzu değil bu.

Haklısın, o entry çok saçma olmuş. Neyse ki silmişler bari. O "ebenin amı sami" olayını hiç sevmem zaten. Bi' şey yazmak için can atıyorum ama aklıma bi' şey gelmiyor. Sen ne dersin?

Edit imla'yı gördüm mü çok kötü butonuna uzanırım. Ebenin amı sami bkzları verilecek bir mevzu değil bu.

Edit imla'yı gördüm mü çok kötü butonuna uzanırım. Ebenin amı sami bkzları verilecek bir mevzu değil bu.

Edit imla işini gördüm mü çok kötü? Ebenin amı Sami gibi laflar bana mı yazdırılır? Ne biçim şey böyle?

Edit imla işini gördüm mü çok kötü? Ebenin amı Sami gibi laflar bana mı yazdırılır? Ne biçim şey böyle?

Edit imla çok kötü butona uzanırım...

O zaman ebenin amı sami bkz'ları verilecek bir mevzu değil bu.

İmla mı? Öyle bok gibi yapmışım ki imlayı görmeyeceksin bile! Sen butona uzanırsın da ben bu boku düzeltir miyim sanıyorsun?

Edit: Hadi bakalım, oku bakalım şimdi, göreceksin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri