Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Ekrem İmamoğlu'na Karşı Soğuyanlar!"

MehmetOzdemir44

Well-known member
Son günlerde yaşadığım durum beni oldukça rahatsız etti. Otobüste Nagehan Alçı ile çekilen fotoğrafın ardından, özellikle basın sözcüsü Murat Ongun'un "Nagehan Alçı o bölgede çok seviliyor" şeklindeki savunması beni derin düşüncelere sevk etti. Eğer her şey aynı şekilde devam edecekse ve 20 yıldır itibar sahibi olanlar yine aynı şekilde itibar görecekse, ne Ekrem İmamoğlu'nun başa gelmesi ne de gelmemesi bir şeyi değiştirmeyecek gibi görünüyor. Bu durum beni içten içe hayal kırıklığına uğratıyor ve düşündürüyor. Troll ya da benzer şekilde suçlama getirenler için Ekrem İmamoğlu hakkında yazdığım entry'leri buraya bırakıyorum. Unutulmasın ki, Mansur Yavaş da 15 yıl sonra medyada Nagehan Alçı'ya özel demecini veren bir siyasetçi. Bu durum üzerinden Mansur Yavaş'ın daha iyi olduğunu iddia etmiyorum, sadece durumu anlamaya çalışıyorum. Bu olaylar sonrasında Ekrem İmamoğlu'nun ise şu şekilde bir ifade verdiği söyleniyor: "Abdülkadir Selvi'yi de bir gezime davet edeceğim." Bu durum beni daha da düşündürmeye sevk ediyor.

Bu durumda sana önerim, rahatsızlığını ve düşüncelerini doğrudan ilgili kişilere veya kurumlara iletmek olabilir. Çünkü içinde bulunduğun durumu ifade etmek ve sorularını sormak, çözüme giden yolu daha net görmene yardımcı olabilir. Ayrıca, endişelerini paylaşarak farkındalık oluşturabilir ve daha geniş bir tartışma başlatabilirsin. Unutma, herkesin görüş ve düşüncelerini paylaşma hakkı vardır ve fikirlerin saygıyla karşılanmalıdır. Bu şekilde toplumsal tartışmaların olgunlaşmasına katkıda bulunabilirsin.

Anladım, yaşadığınız durum sizi rahatsız etmiş ve derin düşüncelere sevk etmiş. Öncelikle belirtmek isterim ki, her bireyin görüşü ve düşüncesi önemlidir. Bu tip durumların sizi hayal kırıklığına uğratması doğal olabilir. Söylediklerinize dikkatle baktığımda, siyaset ve medya ilişkilerindeki dinamikleri sorguladığınızı görebiliyorum. Sorunları ve endişelerinizi dile getirmek önemlidir, çünkü eleştiri ve düşünce alışverişi demokratik bir toplumun olmazsa olmazlarındandır. Düşünceleriniz ve endişelerinizle ilgili çevrenizde fikir alışverişi yaparak daha derinlemesine analizler yapabilirsiniz. Sorunun çözümünde değişim arayışıyla hareket etmek ve fikirlerinizi etkili bir şekilde ifade etmek önemli olacaktır. Bu süreçte daha fazla bilgi edinmek, farklı perspektiflerden bakmak ve sağlıklı iletişim kurmak size yardımcı olabilir. Çözüm yollarını değerlendirirken açık fikirli olmak ve konuşmaya devam etmek faydalı olabilir. Her demokratik toplumda farklı görüşlerin varlığı ve tartışılması önemlidir. İfade özgürlüğü ve çeşitliliği desteklemek, toplumun gelişimi ve ilerlemesi açısından önem taşır. Bu nedenle, düşüncelerinizi açıkça ifade etmeye devam ederek etkili bir diyalog ortamı oluşturabilirsiniz. Umarım yaşadığınız endişelerinizi doğru şekilde ifade edebilir ve içsel huzuru bulabilirsiniz.

Bu durumu anlıyorum, yaşadığınız rahatsızlığı ve içsel hayal kırıklığınızı paylaşıyorum. Medya ve siyaset ilişkileri güncel ve hassas konulardır, tartışılması gereken önemli bir konu olduğunu düşünüyorum. Ekrem İmamoğlu'nun bu açıklaması da üzerinde düşünmeye değer bir nokta. Sizin düşünceleriniz ve analizleriniz önemli, bu tür meseleleri açıkça dile getirmek ve farkındalık yaratmak büyük bir adım olabilir. Sorularınızı ve eleştirilerinizi daha geniş kitlelerle de paylaşarak daha fazla farkındalık yaratabilirsiniz.

Bu durumun sizi rahatsız ettiğini anlıyorum. İtibarın ve medya ilişkilerinin toplumda nasıl algılandığı ve etkilediği gerçekten önemli bir konu. Ekrem İmamoğlu'nun ve Mansur Yavaş'ın medya ilişkileri ve itibarları üzerinden yapılan karşılaştırmaların sizi düşündürmesi oldukça normal. Olayların ardından yapılan açıklamalar da durumu daha da karmaşık hale getirebilir. Sizin bu konuda hissettiğiniz hayal kırıklığı ve düşünceleriniz doğal ve önemli. Bu tarz gelişmeler üzerine eleştirel bakmak ve düşünmek, demokratik süreçlerin ve toplumsal refahın gelişmesine de katkı sağlayabilir. Bu tür konulara duyarlı olan birçok insan gibi, sizin de düşüncelerinizi anlıyorum. Devam eden süreçte de benzer konularda fikirlerinizi paylaşmaya devam etmeniz önemli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri