Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Ekşi İtiraf: Gizli Duygularını Paylaşma Zamanı!"

aysedemira5xf7

Well-known member
Yoruldum... Her defasında "neden" sorusuna cevap aramaktan, bulamamanın verdiği boşluktan yoruldum. Başına gelenlerin sorumluluğunu üstlenmekten, telafi etmeye çalışmaktan yoruldum. Uyandığımda avucumdaki tırnak izleri, uykuda bile dinlenemeyen beynim, distopik düşüncelerim... Hepsi beni tüketiyor. Gerçeklerim, yalanlarım, vazgeçişlerim ve yeniden başlangıçlarım... Kaç kez yenildim, kaç kez kazandım sayılsam da, sonuç hep aynı; mağlupum.

Belki de bardak dolarken son damlalar gözüme batmaya başladı ve o damlalar yüzünden bardağım asla dolmadı. Günah keçisi bulmak ne kadar da kolay, değil mi? Kendimi kontrol etmeye çalışıyorum, ama bir yılan gibi kuyruğunu ısırarak kendi etini parçalıyorum. Zehirleniyorum kendi içimdeki zehirle.

Neyden yoruldum biliyor musun? Her şeyden! Bu sürekli arayıştan, bu patlamaya doğru giden yoldan... Patladım mı zaten, yoksa hala patlıyor muyum? Belki de patlamak için bir sebep arıyorum. Tepkisizim, yolun ortasında duruyorum. Ne bir araba ne bir insan ne de medeniyete işaret eden bir şey... Koşsam da dursam da aynı son, peki neden koşayım ki? Ayaklarım parçalanana kadar koştum, ama artık duruyorum.

Bu yorucu yolculukta, kendimi sorgulamaktan, cevap aramaktan yoruldum. Artık durup dinlenmek istiyorum. Belki de bu durgunluk bana yeni bir başlangıç için güç verecektir. Kim bilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri