Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ekşi itiraf

ayseergunqylc

Well-known member
Bir ara body pump, crossfit falan ne varsa yüklenip atletik bir vücuda sahip olmuştum. Öyle şekil bir vücudum yoktu ama fittim işte. Arkadaş ortamında yeni tanıştığım birçok kız, ilk sarıldıktan sonra "gel bir daha sarılalım, çok hoş kasların" diye tekrar sarılırlardı, sırtıma parmak sokar kollarımı sıkarlardı falan. Spora giderken giydiğim bir trabzonspor formam vardı, kardeşimden hediye, omuzları, kolları falan çok iyi oturuyordu. Kolları iyi sıktığı için kollarım olduğundan daha iri ve kaslı görünüyordu. Ne yese, ben yoğun olduğum bir dönem sporu saldım bir ay kadar. Sonra tatile gittim Asya'ya. Birkaç hafta sonra dedim koşuya gideyim bir sabah, giydim formayı, bir de ne göreyim, kollar incecik kalmış, omzum küçülmüş, formanın göğüs kısmı bol geliyor artık. İnanılmaz moralim bozuldu. Dedim bir ay spor yapmayınca erimişim. Yanıma da sadece onu almıştım spor için, her giydiğimde moralim bozuluyor, çıplakken de aynanın karşısında inanılmaz çelimsiz duruyorum zaten. Can sıkıcı bir durumdu.

İki ay sonra tatil bitti, döndüm. Arkadaşla gym'e gittik, yine aynı formayı giydim, arkadaşım bir de göbeğime laf etti, yine moralim bozuldu. Dedim benim acilen toparlamam lazım kendimi. O gün iyi çalıştık, baya her yerim tutuldu, şişti. Birkaç gün sonra ağrılarım geçince tekrar gym'e gidecektik. Elime yine trabzonspor forması geldi yine bir şekilde, kokladım temiz, diyorum çok ilginç. Spor yaptık, orada bir hareket yaparken aynada kendime baktım, oha, eski halime dönmüşüm neredeyse, göbek ve beldeki hafif yağlanma dışında. Kollar, omuz, göğüs, forma tam oturuyor her yere, kol kısmı daralmış baya, artık bol değil. Arkadaşımla hava atıyorum, "ulan bak genetik genetik resmen, bir spor yaptım direkt eski halime döndüm vay amk" diye. O da "hakkaten oha" falan dedi. Süper insan mıyım diye düşünmedim değil o akşam.

Ertesi gün çamaşır yıkadım, makineden iki tane trabzonspor forması çıktı. Biri medium biri large. İşte o zaman benim jeton düştü. Değişen ben değil formaymış. Resmen trabzonspor forması tarafından gaslighting'e uğramışım.

Bir ara İstanbul'a gittiğimde hayal meyal hatırlıyorum kardeşim formasını bana vermek istemişti ben de istememiştim. Adam benden 17 cm daha uzun, onun giydiği şey bana siksin olmaz. Ama benim bavula koymuş bir ara, ben de farketmemişim. Abi kardeş aynı miktarda eskitmişiz formaları, renkleri aynı miktarda atmış. Ne yese, özetle bir şekilde ben hep kendi formamı giyerken, tatile kardeşimin formasını götürmüşüm. İşin itiraf olan kısmı, koskoca doktoralı bir insanın böyle bir gerzeklik yapabilecek kadar salak olması. Ben hep diyorum zaten diploma falan hiçbir şeyin kanıtı değil. Edit: Türkçe karakterler eklendi (Chatgbt)Not: Kadıköy doğumluyum ama kütük Sivas. Hayatımda Trabzon'a gitmedim ama sırf formayı gördü diye sevinip bayrak asan Trabzonsporlulara sevgilerimi iletiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri