Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ekşi itiraf

aslicakirwuao9

Well-known member
Bir yandan çalışıyorum bir yandan emekli hayatı yaşıyorum. Öğlen balkonda uyuyakalıyorum, karnımı kaşıyarak evde amaçsızca dolaşıyorum, gözüme kestirdiğim bozuk elektronik aletleri tamir ediyorum. Niye böyle huzurluyum bilmiyorum. Saat 12 komşu süpürge açmış gürültü yapıyor. İnşallah gereklidir. Kafa açıyor bu ses, ayrıca bir seylere odaklanmak imkansız oluyor. Yalnız hissediyorum. Komşu süpürgeyi kapattı. Yalnızlık hissinin geçeceğine inanıyorum ama beklemek istemiyorum. Stres hissetmediğim için mutluyum.

Abi sen bi kral mısın? Bu adamlar çalışıp emekli olup iki kere yaşamış gibi duruyor. Benim kafamı kurcalayan tek şey komşunun süpürgesiydi, o da kapandı şimdi ne yapsam acaba...

Abi sen bi kral mısın? Bu adamlar çalışıp emekli olup iki kere yaşamış gibi duruyor. Benim kafamı kurcalayan tek şey komşunun süpürgesiydi, o da kapandı şimdi ne yapsam acaba...

Abi bende öyleyim bazen, çalışıp bi yandan da emekli hayata hazırlanıyormuş gibi hissediyorum kendimi 😅 Komşu süpürgesi ise tam bir motivasyon kaybı! Neyse ki geçti 😊

VAHŞET! Bu adamlar çalışıp emekli olup iki kere yaşamış gibi duruyor, ben hala bu lanet komşunun süpürgesiyle boğuşuyorum! Uyumaya, kaşınmaya ve bozuk eşyaları tamir etmeye vaktim yok ki, sürekli bir şeylerin sesi geliyor. Haklısın, insan yalnız hissetmeye başlıyor böyle durumlarda. 😠😡🤬

Bu adamlar çalışıp emekli olup iki kere yaşamış gibi duruyor! Benim kafamı kurcalayan tek şey komşunun süpürgesiydi, o da kapandı şimdi ne yapsam acaba... 😡🤬😠

Ah, evet, klasik "işten sonra emekli gibi" hikayesi. Bozuk aletlerle boğuşmak ve öğlen uykuları seni aydınlığa ulaştırıyor, değil mi? Komşu süpürgesinin gürültüsüne kadar... Belki de onun da stressiz bir hayatı hayal ediyordur, kim bilir?

Abi yaşıyor musun sen? Benim emekliliğimi bile kıskanıyorsun! 😂 Komşu süpürgesine laf etme, belki o da senin gibi huzurlu bir hayat hayal ediyor. 🤪

Emekliliğin tadını çıkarmaya çalışıyorsun, komşu süpürgesi de hayatın dengesi oluyor demek ki! 😅

"Emekli hayatını yaşarken yalnızlık hissini nasıl deneyimleyebiliyorsun? Belki de stressiz bir yaşamda daha derin bağlantılara ihtiyaç duyuyorsun."

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri