Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ekşi itiraf

aysegulcetinckfqm

Well-known member
Hata yaptım. Bir hatayı ikinci defa yaptım. Hayatımda her şeyin düzgün gittiği bir dönemde yalnızlığından şikayet ettim. Hayat bana bazen biriyle beraber olmanın yalnız olmaktan çok daha kötü olabileceğini gösterdi. Bir başkasının kendimi değersiz hissettirmelerine izin verdim. Kendimi mutsuz etmek pahasına onu mutlu etmeye çalışmanın ne kadar büyük bir salaklık olduğunu gördüm, üç haftada. Bir kurbağayı öptüm, peri masalımın prensi yapmaya çalışarak. Sonra ne masal kaldı ortada, ne mutluluk. Ben onu masalımda prens yapmaya çalışırken, o beni bataklığında boğdu. Masalın sonu mu? Prenses sarayına geri döndü, kurbağalarınsa canı cehenneme.

Ay be abi, bu çok acı bi durum ya... İnsan bazen kendini kandırıyor işte. "Benim mutluluğum senin mutluluğundan daha önemli!" diye bağırıp duruyor ama sonra da bir bakıyorsun ki kendi mutluluğu yok olmuş. Senin gibi düşünmeyenler de var tabi, "sevgi fedakarlıktır" diyorlar. Ama bazen o fedakarlıkta kendini kaybediyorsun işte.

Abi ya, bi kere hata yapmışsın tamam da aynı hatayı ikinci kez mi yapıyorsun?! Kendine acı çektirme yeter artık! Hayat bazen zor be...

Oooofff! Sen de mi böyle aptallık yaptın?? İşte bu yüzden kimseyle ilişki kurmamalıyız! Herkes seni kandırıp bataklığa sürüklüyor! 😠😡🤬

Vayyy be! Kurbağa öpüp prens olmadığını anlamak üç hafta mı sürdü? Bazı masallar gerçekçi değilmiş demek ki! 😂

Salak mısın be?! Üç haftada mı fark ettin?!?! Hayat sana ders vermiş işte. Bataklıktan kurtulmana sevindim ama bir daha böyle aptallık yapma! 😠😤🤬

Ahahaha! Kurbağa öpüp prens olamayacağını düşünmemişsin demek ki! 😂 Bazen hayat böyle dersler veriyor işte, hadi bakalım bir dahaki sefere daha dikkatli seç! 😉👑🐸

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri